iPhone 12 - oficjalna premiera już w połowie października?

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
O tym, że iPhone 12 zadebiutuje w październiku mówi się od dawna. Jon Prosser - dziennikarz zwykle dobrze poinformowany o premierach Apple - napisał na Twitterze, że oficjalna prezentacja odbędzie się 13 października.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W połowie września odbyła się konferencja Apple, podczas której zaprezentowano nie tylko nową generację zegarków giganta, ale również nadchodzące iPady oraz usługę Apple One, dzięki której połączymy usługi Apple w jeden abonament (co pozwoli na spore oszczędności). Ku rozczarowaniu wielu, nie pokazano iPhone'a 12.

Śledzący poczynania firmy z Cupertino nie byli jednak zaskoczeni - od dawna spekulowano, że nowego iPhone'a zobaczymy dopiero w październiku. Te doniesienia potwierdził na Twitterze Jon Prosser, który uważa, że oficjalna prezentacja smartfona odbędzie się 13 października. Dziennikarz napisał też, że pre-ordery ruszą trzy dni później, a w sklepach iPhone 12 pojawi się 23 października.

Konferencja - jak poprzednia - najprawdopodobniej odbędzie się online. Internauci spekulują, że w ofercie znajdą się aż cztery wersje smartfona. Odświeżony zostanie design, ale nowe modele zostaną także wyposażone w wydajniejsze procesory oraz technologię 5G. Nieznane pozostają za to ceny urządzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ