Ile postów sponsorowanych trzeba opublikować, żeby zarobić średnią pensję w Polsce?

Maffashion
Maffashion, fot. facebook.com
Serwis money.co.uk - na podstawie danych Eurostatu i za pomocą kalkulatora Lickd.co - wyliczył, ile postów sponsorowanych trzeba opublikować w mediach społecznościowych, żeby zarobić średnią roczną pensję w danym kraju. Jak sytuacja wygląda w Polsce?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Z danych Eurostatu wynika, że roczne średnie wynagrodzenie w Polsce wynosi 8022 euro. Z informacji opublikowanych przez serwis money.co.uk wynika, że aby zarobić taką kwotę, trzeba opublikować 29 postów sponsorowanych w mediach społecznościowych. Nasz kraj znalazł się tym samym w czołówce państw, gdzie średnią pesję - dzięki sponsorowanym wpisom - można osiągnąć najszybciej. Poniżej przedstawiamy pierwszą dziesiątkę: kraj oraz konieczną liczbę postów:

1. Albania - 8

1. Kosovo - 8

3. Maceodnia Północna - 10

4. Turcja - 11

5. Serbia -12

6. Czarnogóra - 14

7. Rumunia - 16

8. Bułgaria - 17

9. Węgry - 24

10. Chorwacja - 29

10. Polska - 29

Z kolei najwięcej postów sponsorowanych do zarobienia średniej rocznej pensji trzeba opublikować w Szwajcarii (151), Norwegii (147), Islandii (146), Luksemburgu (138) i Danii (112).

Najpopularniejsi influencerzy w Polsce

SeeBlogers oraz InfluTool opublikowali niedawno raport dotyczący najpopularniejszych influencerów w Polsce. Z wynikami można zapoznać się TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ