IKEA łączy siły z Kauflandem. Będzie więcej punktów odbioru zakupów

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
Pod wybranymi marketami Kaufland pojawiły się Mobilne Punkty Odbioru Zamówień IKEA. Działają na razie w siedmiu lokalizacjach, ale niebawem usługa zostanie rozszerzona o kolejne miejsca.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Mobilne Punkty Odbioru Zamówień IKEA działają przy następujących sklepach:

1. Chełm (Aleja 3-go Maja 20)
2. Leszno (Al. Konstytucji 3 Maja 9)
3. Łomża (Al. J. Piłsudskiego 33)
4. Nowy Sącz (ul. Bulwar Narwiku 22)
5. Stalowa Wola (ul. Komisji Edukacji Narodowej 47)
6. Suwałki (ul. Wierusza-Kowalskiego 2)
7. Wałbrzych (ul. Długa 4 B

- W obliczu pandemii staramy się zapewnić naszym klientom nie tylko dostęp do podstawowych produktów spożywczych czy higienicznych, ale także szereg usług, które cechuje oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Dzięki kooperacji z firmą IKEA stwarzamy naszym klientom kolejną możliwość – bezpieczny i wygodny odbiór zamówień dokonanych online w sklepie partnera przy okazji wizyty w naszym markecie - komentuje Maja Szewczyk z Kaufland Polska.

Zakupy z IKEA w Paczkomatach

Kilka dni wcześciej IKEA poinformowała, że zamówione online produkty można odbierać również w Paczkomatach inPostu. Do Paczkomatów InPost klienci mogą zamawiać produkty, które mieszczą się w paczkach o maksymalnych wymiarach do 56/36/38cm i o wadze do 24kg. Podczas zakupów na stronie IKEA.pl lub przez Aplikację IKEA system sam oceni, czy wybrane produkty mogą zostać dostarczone do Paczkomatu InPost. Nowa metoda dostawy będzie dostępna dla około 4000 artykułów z oferty dostępnej na IKEA.pl. Koszt usługi jest stały i wynosi 12 złotych, a czas realizacji takiego zamówienia to 1-2 dni robocze.

Klienci IKEA coraz częściej dokonują zakupów na stronie IKEA.pl. Udział sprzedaży online w całkowitej sprzedaży w roku finansowym 2020 wzrósł dwukrotnie z 10 do 20 procent. Liczba odwiedzin na stronie IKEA.pl wzrosła w tym roku o 30% do rekordowego poziomu 154 milionów. Polska to jeden z najszybciej rosnących rynków online w IKEA na świecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ