Dawid Podsiadło znów inwestuje. "Kocham tę branżę niemal na równi z muzyką"

Dawid Podsiadło
Fot. materiały prasowe
Dawid Podsiadło zainwestował w Polską Ligą Esportową, obejmując tym samym udziały w spółce, której współwłaścicielem jest również od lipca zeszłego roku Marcin Gortat – polska gwiazda NBA.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Dawid Podsiadło wielokrotnie podkreślał, że prywatnie jest miłośnikiem gier, także ta inwestycja - poza walorem biznesowym - jest dla niego rozwinięciem własnych zainteresowań.

Na podobnym poziomie kocham muzykę, film i gry wideo. Wszystko to się ze sobą przenika i łączy - i bez choćby jednego z tych elementów, inne nie byłyby wystarczająco dobre – mówi wokalista

Paweł Kowalczyk, Prezes Polskiej Ligi Esportowej, komentując podpisanie umowy powiedział: - Cieszę się, że już oficjalnie przedstawić możemy kolejnego zawodnika w naszym rozwijającym się zespole. Miło mi również, że Dawid postanowił nam zaufać i współdzielić z nami koncepcję w nadawaniu kierunku rozwojowi polskiego esportu. Wypływamy na nowe wody i czekamy na nowe możliwości.

Już za kilka dni rusza wiosenny sezon Polskiej Ligi Esportowej. PGE Dywizja Mistrzowska startuje 31.03, a drużyny w ramach rozgrywek rywalizować będą o pulę nagród 100 000 złotych.

Paweł Kowalczyk - wywiad

Zachęcamy do przeczytania wywiadu, jaki kilka tygodni temu przeprowadziliśmy z Pawłem Kowalczykiem, prezesem Polskiej Ligi Esportowej.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ