Czerwcowy numer My Company Polska. Już w sprzedaży

Czerwcowy numer My Company Polska. Już w sprzedaży
1 czerwca w sprzedaży pojawił się nowy, czerwcowy numer miesięcznika My Company Polska. W nim m.in. unikalne zestawienie najlepszych polskich innowatorów.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tematem najnowszego numeru My Company Polska są najbardziej innowacyjni Polacy oraz ich firmy. Przedsięwzięcia, które pokazujemy już po raz trzeci pokazują, że polskie przedsiębiorstwa potrafią realizować projekty na skalę światową. Jedną z nich jest Microamp Solutions, czyli startup, który rewolucjonizuje już rewolucyjną technologię 5G. Przedstawiamy wywiad z jego twórcami.

Oprócz tego przedstawiamy wywiad, który nasi dziennikarze przeprowadzili z Pawłem Majewski, prezesem PGNiG. Co firma zamierza zrobić w kontekście Nord Stream 2? Czy gaz to jedyna droga dla Polski? Więcej w numerze.

To nie jedyny temat, dla którego warto sięgnąć po My Company Polska. W numerze piszemy także o niezwykłych skutkach pandemii. To m.in. kryzys psychologiczny pracowników. Jak sobie z nimi radzić? Co mogą z tym zrobić przedsiębiorcy? Przedstawiamy konkretne porady oraz przykład firmy Mindgram, czyli nowego startupu na polskiej scenie, który zebrał 8 mln złotych na rozwój innowacyjnych sposobów wsparcia pracowników.

W czasie pandemii niezwykły wzrost zaliczyły także bardzo niespodziewane branże. Jedną z nich stanowią producenci seks zabawek. Jak wygląda ten rynek? Sprawdzamy w specjalnym tekście.

W numerze znalazły się także raport specjalne: Pieniądze dla startupów. Udzielamy także praktycznych porad dla firm z branży e-commerce oraz przedsiębiorców, którzy chcą zaistnieć social media. 

Nowy numer do nabycia od 1 czerwca w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY