Autenti podbija Europę. "Nasz cel to 100 mln elektronicznie podpisywanych dokumentów miesięcznie"

autenti, tomasz plata
Fot. materiały prasowe
Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów w Internecie. Zainteresowanie podpisem elektronicznym stale rośnie, więc również cele firmy stają się ambitniejsze. - Chcemy, żeby do 2025 roku miesięcznie podpisywano elektronicznie na platformie 100 mln dokumentów. Obecnie takich podpisów generujemy ok. 200 tys. - mówi w rozmowie z mycompanypolska.pl Tomasz Plata, CMO Autenti.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Autenti zdobyło już wiele branżowych wyróżnień, a także nawiązało współpracę z największymi instytucjami finansowymi w Polsce i na świecie - to zarówno banki, jak i różnego rodzaju platformy płatniczne. Pandemia przyspieszyła rozwój wielu podmiotów opartych na nowych technologiach, nie inaczej jest w przypadku Autenti. Tomasz Plata, CMO firmy, w rozmowie z mycompanypolska.pl opowiada o najbliższych planach:

Chcemy stać się platformą pierwszego wyboru w Europie, ale eksplorujemy również rynki azjatyckie i bliskowschodnie. Ponadto będziemy rozwijać również dodatkowe usługi związane z identyfikacją użytkowników - chcemy, żeby klient wiedział jak najwięcej o kontrahencie jeszcze przed podpisaniem umowy - zdradza Plata.

Cały wywiad z przedsiębiorcą już wkrótce ukaże się na łamach mycompanypolska.pl. Natomiast w kolejnym numerze "My Company Polska" znajdziecie ranking 10 polskich fintechów, na które warto zwrócić uwagę.

TOP 10 - najlepsze polskie medtechy

Zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniu 10 najbardziej obiecujących polskich medtechów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY