Aktorzy z filmów Patryka Vegi promują grę Prison Simulator. "Dostrzegam w tej grze duży potencjał"

Prison Simulator
Fot. materiały prasowe
Ruszyła marketingowa promująca Prison Simulator, autorską produkcję Baked Games, poprzedzająca planowaną w trzecim kwartale br. premierę gry. W ramach wspomnianej kampanii producenci gry zrealizowali filmy promocyjne obrazujące rozgrywkę, której akcja toczy się w amerykańskim zakładzie karnym.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Filmy powstały we współpracy z polskimi aktorami, m.in. Michałem Waleszczyńskim, znanym z produkcji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Ślepnąc od świateł" oraz "Proceder" i Michałem „Jaglakiem” Karmowskim – kulturystą i aktorem znanym z serialu "Demaskator" i filmu "Kobiety Mafii 2". Obecna liczba graczy testujących Prison Simulator wynosi 27 tys.

Dzięki tej współpracy mogliśmy przenieść sceny z gry do realnego świata, by jeszcze lepiej pokazać graczom więzienną rzeczywistość. Liczymy, że materiał spodoba się odbiorcom i wpłynie na duże zainteresowanie Prison Simulator – tłumaczy Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games S.A.

Gracze w Prison Simulator wcielą się w rolę strażnika więziennego i korzystając z pełni władzy, będą pilnować porządku w fikcyjnym więzieniu w stanie Nebraska w USA. Fabuła tytułu uwzględnia wiele wątków, etapów rozgrywki oraz zadań. Ponadto gra powstaje we współpracy z pracownikami zakładów karnych z USA. Prison Simulator dostępny będzie w pierwszej kolejności na PC, a docelowo również na konsolach Sony i Microsoft oraz platformach VR. Współwydawcą tytułu jest PlayWay, jednocześnie większościowy udziałowiec spółki. Budżet gry wynosi ponad 1 mln zł. Liczba graczy Prison Simulator: Prologue to już ponad 0,5 mln użytkowników.

- Cieszę się, że mogę być częścią projektu Prison Simulator i współpracować z Baked Games. W ostatnim czasie polska scena deweloperska bardzo dynamicznie się rozwija, wpisując się w europejskie standardy. Mamy na rynku gamedev świetne studia oraz developerów. Dostrzegam duży potencjał w grze Prison Simulator. Myślę, że tytuł spodoba się wszystkim graczom, którzy oczekują od rozgrywki świeżości i wielu emocji – mówi Michał Waleszczyński.

- To mój pierwszy projekt w branży gamingowej. Scenariusz kampanii marketingowej od początku mi się spodobał i wiedziałem, że chcę podjąć współpracę z Baked Games. Film promocyjny wyróżnia wysoka jakość produkcji w 3D. Mocno kibicuję spółce w realizacji gry komputerowej Prison Simulator. Myślę, że jest to jednocześnie niespotykany i ciekawy pomysł na grę – dodaje Michał Karmowski.

Studio 7 września dołączy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2.487.850 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B o wartości nominalnej 0,10 zł każda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ