5 lat My Company Polska! Nowy numer już w sprzedaży

5 lat My Company Polska! Nowy numer już w sprzedaży
29 września w punktach sprzedaży i na naszej stronie internetowej pojawił się nowy numer miesięcznika My Company Polska. Jesteśmy z Wami już 5 lat! Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy konkurs - zostań jednym z bohaterów naszego czasopisma!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W najnowszym numerze przygotowaliśmy drugą edycję naszego zestawienia 25 najlepszych startupów. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze polskie firmy, które w ciągu ostatniego roku zabłysnęły nie tylko na krajowym, ale i międzynarodowym rynku! Na naszej okładce znaleźli się: Dawid Urban i Mateusz Oleksiuk - autorzy sukcesu aplikacji Less. W rozmowie z redakcją zdradzają m.in. plany na przyszłość i opowiadają, jak udało im się przekonać do inwestycji Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Pawińskiego.

W październiku obchodzimy piątą rocznicę powstania naszego miesięcznika. Z tego względu powracamy do pierwszych numerów i sprawdzamy, co wydarzyło się w firmach, które opisywaliśmy na początku naszej drogi. Przez te kilka lat pokazaliśmy kilkaset mniejszych i większych przedsiębiorstw. To tylko promil wszystkich małych i średnich firm z kraju. Jeśli chcesz pokazać swój biznes, teraz masz do tego wyjątkową okazję! We wtorek, 29 września, ogłosimy specjalny konkurs.

Nasz październikowy numer jak zawsze pełen jest inspiracji i ciekawych firm. Piszemy m.in. o wódkach krafrowych i cateringu dla psów. Mamy także wiele ciekawych materiałów dla osób, które na co dzień zajmują się prowadzeniem firmy - jak przygotować dobry pitch deck oraz czy bardziej opłacalny jest wynajem czy leasing samochodów. Pytamy także - kiedy odejść z firmy, która ma prawdziwe problemy?

W naszych raportach specjalnych poruszamy dwa główne tematy: rozwój na rynku e-commerce oraz jak skorzystać z rewolucji w energetyce. Ruszamy także z nowym cyklem: Akademia Młodego Szefa. W artykułach nasi eksperci wyjaśnią, jak krok po kroku stać się prawdziwym liderem.

Więcej już we wtorek! 

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY