Znana sieć handlowa przyzna pracownikom dodatkową nagrodę. Za pracę podczas pandemii

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Tesco Polska w ramach specjalnego podziękowania za pracę w okresie świątecznym przyzna pracownikom sklepów i działów dystrybucji nagrodę w wysokości 500 zł brutto. W ten sposób firma wyraża swoje wsparcie i docenia wkład zespołów w utrzymanie płynności dostaw oraz dbanie o klientów w trudnym czasie pandemii.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tesco postawiło tym razem na materialne wsparcie swoich pracowników, którzy w tym roku otrzymają za pracę w grudniu dodatkową, jednorazową nagrodę w wysokości 500 zł brutto. Od lat przed świętami pracownicy Tesco mogą także liczyć na bony świąteczne. W tym roku, ze względu na pandemię, wypłacone zostały one wcześniej – już w październiku – i były wyższe niż w latach ubiegłych. Najwyższe ze świadczeń wynosiło 1050 zł i skorzystało z niego kilka tysięcy osób.

- Koniec roku to bez wątpienia czas większych wydatków. Mając na uwadze trudną sytuację wielu polskich rodzin, które na własnej skórze doświadczyły skutków pandemii, w tym roku przygotowaliśmy dla naszych pracowników sklepów oraz działów dystrybucji dodatkową nagrodę. Wierzymy, że pozwoli im ona jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzącego okresu świątecznego – mówi Joanna Lenartowicz, Manager Personalny Tesco Polska. I dodaje: – Dbamy też o szczególnie wrażliwych pracowników – w listopadzie pracownicy z grupy ryzyka, w tym m.in. osoby starsze, z obniżoną odpornością i chorobami immunologicznymi, mogą skorzystać z dodatkowych, płatnych wolnych dni.

Poza nagrodą świąteczną oraz bonami świątecznymi, pracownicy Tesco będą mogli skorzystać także ze specjalnej podwójnej zniżki pracowniczej na zakupy w sklepach sieci – przez 5 dni umożliwi ona zakupy z 20 proc. rabatem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ