Zgłoś się do programu Urban Quest

Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock
Jeszcze tylko przez tydzień, do 15 czerwca, można zgłaszać pomysły do Urban Quest – programu akceleracyjnego z branży PropTech.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jeszcze tylko przez tydzień, do 15 czerwca, można zgłaszać pomysły do Urban Quest – programu akceleracyjnego z branży PropTech.

Celem programu jest znalezienie startupów, które mogą poprawić komfort użytkowania budynków i przestrzeni biurowych oraz sprawić, aby budynek na co dzień funkcjonował lepiej. Jak zapewniają organizatorzy: „Nie ma znaczenia, na jakim etapie rozwoju jesteś, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz i jak duży jest Twój zespół. Jeśli twoja koncepcja ma sens – sprawimy, że zadziała”.

Pomysły można zgłaszać w dwóch kategoriach:

Connectivity (Łączność) – projekty i rozwiązania wykorzystujące IoT, inteligentne technologie, platformy mobilne lub innowacyjne narzędzia do środowiska biurowego,

Artificial Intelligence (Sztuczna inteligencja) – projekty i rozwiązania wykorzystujące systemy uczące się, robotykę lub analizę zbioru danych.

Spośród zgłoszonych pomysłów zostaną wybrane trzy, które w sierpniu i wrześniu przejdą 8-tygodniowy proces akceleracji. Finał programu będzie miał miejsce 28 września.

Więcej informacji na stronie www.skanska.blpoland.com/pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY