Życie bez ograniczeń – światowi liderzy w Krakowie

Nick Vujicic. Fot. Nazar Gonchar/Shutterstock.com Nick Vujicic. Fot. Nazar Gonchar/Shutterstock.com
1 października, krakowska Tauron Arena, obecność obowiązkowa. Bo jak tu nie uczestniczyć w show światowej klasy coachów i liderów. Na ich czele człowiek-legenda, Nick Vujicic.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

1 października, krakowska Tauron Arena, obecność obowiązkowa. Bo jak tu nie uczestniczyć w show światowej klasy coachów i liderów. Na ich czele człowiek-legenda, Nick Vujicic. 

Bodaj najbardziej rozpoznawalny mówca motywacyjny ostatnich lat. Mimo ograniczeń fizycznych (urodził się bez rąk i nóg) udowadnia, że chcieć to móc. Ale nie tylko on. Wśród mówców m.in. Daniel Lewczuk, ultramaratończyk, Kamila Rowińska, trenerka i bizneswoman, którzy gościli już na łamach „My Company Polska”, oraz kilku innych mentorów o międzynarodowym uznaniu. 

Wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę, ograniczenia. Jak zapewniają organizatorzy, to wyjątkowa podróż do świata, w którym takie wartości jak miłość, uczciwość i prawda są najważniejsze. To także przeżycie kulturalne, bo impreza obejmie występy artystyczne, a wszystko łączy się w inspirującą całość opowiadającą o spełnionych marzeniach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY