XVIII Targi Franczyzy 2020

XVIII Targi Franczyzy 2020
W dniach 15-17 października 2020 roku odbędą się najważniejsze targi franczyzy w Polsce. W Targach Franczyza w Warszawie wezmą udział najmocniejsze firmy franczyzowe.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Swoją obecność potwierdziło 100 silnych marek franczyzowych odpornych na kryzys i wirusa. Są to m.in. McDonald’s, Żabka, Carrefour, Auchan, Bricomarche, Intermarche, Metrohouse, 5-10-15, GPoland (marki Emporio Armani, Calvin Klein, Ralph Lauren itd.) Lodolandia, Makarun, Ice and Go i wiele innych.  Dzięki Targom Franczyzy osoby szukające pomysłu na własny biznes mogą w jednym miejscu spotkać się z przedstawicielami firm franczyzowych z różnych branż z Polski i z zagranicy, poznać zasady inwestycji w biznes i zasady współpracy licencyjnej z daną marką. 

Podczas Targów Franczyza odbędzie się Forum Szkoleniowe gdzie głos zabiorą eksperci ds. franczyzy i biznesu, a także franczyzobiorcy, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu w prowadzeniu biznesu na licencji pod znaną marką. W tym roku gościem specjalnym będzie Maciej Orłoś, ekspert ds. autoprezentacji.

Rynek franczyzy w Polsce jest silny i obecnie w Polsce działa ponad 83 tys. franczyzobiorców oraz ponad 1 300 sieci franczyzowych. Podczas wydarzenia zostaną zachowane normy bezpieczeństwa chroniące przed wirusem. 

XVIII Targi Franczyza 2020 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 15-17 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota).

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY