Wystartują kolejne restauracje Popeyes. Znamy nowe lokalizacje w Warszawie

Wystartują kolejne restauracje Popeyes. Znamy nowe lokalizacje w Warszawie
Po pierwszym otwarciu w Warszawie, sieć zapowiada dwie kolejne restauracje w stolicy. Jeszcze w tym roku powstaną punkty w Galerii Młociny i w Blue City.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jeszcze przed końcem 2023 roku otwarte zostaną Popeyes w Galerii Młociny (na poziomie +2, w strefie Spotkania i Dania) i w Blue City (na poziomie +2, na terenie Food City). 

Przeczytaj więcej o planach branży gastronomicznej w Polsce

- Tak jak zapowiadaliśmy Złote Tarasy to dopiero początek naszej warszawskiej historii. Nie zwalniamy tempa i otwieramy kolejne nasze restauracje. W tym roku skupiliśmy się na lewobrzeżnej części stolicy; nie mówimy jednak ostatniego słowa, będziemy dalej eksplorować Warszawę  - mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor Marketingu Popeyes.

- Mimo że jesteśmy siecią to do każdej restauracji podchodzimy indywidualnie - z nowymi pomysłami, pasją, rozwiązaniami, zmieniamy lekko design. Wierzę, że nasze energetyczne kolory spodobają stałym bywalcom Galerii Młociny i Blue City. - dodaje Aleksandrowicz.

Popeyes powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ