World Corporate Golf Challenge Poland 2019

World Corporate Golf Challenge Poland 2019
76
Już 11 maja najlepsi golfiści wśród przedstawicieli biznesu zmierzą się w World Corporate Golf Challenge Poland, czyli polskiej edycji największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Już 11 maja najlepsi golfiści wśród przedstawicieli biznesu zmierzą się w World Corporate Golf ChallengePoland,czyli polskiej edycji największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie.

Od 2015 roku polskie rozgrywki organizuje agencja marketingu zintegrowanego Plej, a My Company Polska jest w tym roku patronem medialnym wydarzenia.

W 25-letniej historii turnieju w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło już ponad milion golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na pięcoi kontynentachi co roku przyciągają ponad 15 tys. graczy. Zwycięska drużyna reprezentuje swój kraj i swoją firmę na światowym finale w Cascais w Portugalii, który w tym roku odbędzie się w dniach 4-7 lipca. 

 

Dwuosobowe drużyny z Polski o awans do światowego finału WCGC powalczą już 11 maja 2019 na polu golfowym w Sobieniach Królewskich.

Więcej informacji na www.wcgc.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ