Wolt zacznie wozić ubrania. Rusza współpraca z polską marką odzieżową

Wolt kurier szczecin
Kurier Wolt, fot. materiały prasowe
Wolt nawiązał współpracę z polską marką Local Heroes. Firma zajmie się dowozem zakupionych towarów - z odbiorem w dniu zamówienia.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Usługa będzie dostępna dla mieszkańcó Warszawy. Każdy, kto złoży zamówienie w sklepie Local Heroes, za pośrednictwem platformy Wolt, może je mieć w domu jeszcze tego samego dnia. Usługa realizowana jest na terenie Warszawy i obejmuje: Pragę Północ, Pragę Południe, Mokotów, Śródmieście, Ochotę, Wolę i Żoliborz.

- Zakupy z dostawą do domu stały się symbolem naszych czasów. O ile jednak dostawy artykułów spożywczych są dość powszechne, o tyle kupowanie ubrań za pośrednictwem platform, takich jak Wolt, ciągle jest jeszcze nowością. Widzimy jednak, że coraz liczniejsza grupa konsumentów, zwłaszcza młodszych, korzysta z tego typu rozwiązań, ceniąc wygodę i oszczędność czasu. Dla nas ten rozwijający się trend stał się impulsem do nawiązania partnerstwa z Local Heroes. To współpraca, która pozwoli nam przenieść nasze dotychczasowe doświadczenia, związane z realizacją szybkich dostaw, na nowe obszary działalności – Wojciech Chmielewski, Retail Business Manager Wolt Polska

- Możliwość kupowania naszej odzieży za pośrednictwem platformy Wolt to doskonała opcja dla tych, którzy cenią wygodę, ale też idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb last minute. Teraz, bez wychodzenia z domu, można otrzymać szybką dostawę w Warszawie z naszego sklepu, znajdującego się przy ulicy Mokotowskiej 49. Otwiera to drogę dla nowej generacji handlu detalicznego, który poprzez platformę internetową będzie oferował innowacje i doznania na najwyższym poziomie – dodaje Kacper Klisz, E-commerce Director, Local Heroes. 

Ile kosztuje bot?

Local Heroes to powstała w 2013 roku jako mała firma produkująca koszulki.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ