Wielki finał XX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe 59
Zakończyła się jubileuszowa edycja programu promującego etykę w biznesie. Laureatów zaprezentowano podczas uroczystej gali w warszawskim Expo XXI.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Zakończyła się jubileuszowa edycja programu promującego etykę w biznesie. Laureatów zaprezentowano podczas uroczystej gali w warszawskim Expo XXI.

Przedsiębiorstwo Fair Play już od 20 lat przyznaje certyfikaty firmom, które w swojej działalności przywiązują wielką wagę do terminowości i przejrzystości umów, do wysokiej jakości, dobrej atmosfery i bezpiecznych warunków pracy, na pierwszym miejscu stawiając etyczne postępowanie w relacjach z pracownikami, klientami i kontrahentami.

– Kiedy zaczynaliśmy realizację programu, tylko marzyliśmy o jego przyszłości i efektach, jakie przyniesie. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że rzeczywistość wielokrotnie przekroczyła marzenia – podkreśliła w trakcie uroczystości Anna Szcześniak, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Fair Play oraz członkini kapituły programu.

Do XX edycji programu zgłosiło się ponad 300 firm. Nagrodę główną – statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play 2017 – przyznano 15 najlepszym. Otrzymały je firmy: Atmomat Szatkowski, Ryniec Sp. j. z Włocławka; Cementownia Warta SA z Trębaczewa; Dora Metal Sp. z o.o. z Czarnkowa; EAE Elektronik Sp. z o.o. z Sanoka; Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EWA SA z Krotoszyna; Frankonia-Poland Sp. z o.o. z Dzierżoniowa; ICT Poland Sp. z o.o. z Kostrzyna nad Odrą; Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” im. Jana Pawła II Spółdzielnia Usług Medycznych z Ciechocinka; Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA w Krakowie; Olimp Laboratories Sp. z o.o. z Nagawczyna; Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z Rybnika; Spółdzielnia Inwalidów „Zgoda” z Konstantynowa Łódzkiego; Takata Parts Polska Sp. z o.o. z Krzeszewa; Troton Sp. z o.o. z Ząbrowa oraz Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. ze Starowej Góry.

Kapituła programu przyznała również trzy nagrody specjalne Debiut Fair Play, wyróżnienia za szczególną działalność proekologiczną oraz tytuły Ambasadora i Honorowego Ambasadora Fair Play. Po raz pierwszy w historii programu wręczono też nagrodę Semper Fidelis – otrzymało ją Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sezup Clima Sp. z o.o. z Piły, które jest w programie od 20 lat.

Tegoroczne wręczenie nagród laureatom programu połączone było z galą finałową konkursów skierowanych do wyróżniających się polskich samorządów: XVI edycją Gminy Fair Play oraz IV edycją Przyjaznej Polski. Jubileuszowa gala była również okazją do poznania instytucji finansowych, które mają najlepszą ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw – podczas uroczystości nagrodzono laureatów konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.

Więcej informacji o laureatach i programie Przedsiębiorstwo Fair Play na www.fairplay.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY