Statuetki Marki Godnej Zaufania rozdane

Marka Godna Zaufania 2022
Marka Godna Zaufania 2022, fot. Michał Mutor
W klasycznych wnętrzach hotelu Polonia wręczyliśmy statuetki Marki Godnej Zaufania 2022. – To nagroda, która w czasach biznesowej niepewności jest wskazówką, jak należy postępować, by utrzymać zaufanie klientów i partnerów – mówili laureaci.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 7/2022 (82)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Partnerzy:

Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawiają, zastanów się, jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi – ten cytat z koszykarza Michaela Jordana doskonale wpisuje się w codzienne prowadzenie biznesu. Bez względu na to, jak duża lub mała jest firma, wszyscy napotykają trudności. By je zminimalizować, warto korzystać z produktów firm godnych zaufania.

W tym duchu miesięcznik „My Company Polska” po raz siódmy przyznał tytuły Marka Godna Zaufania. Są one owocem badania jakie gazeta zleca co roku Instytutowi Badawczemu Kantar Polska. Respondenci mają spontanicznie wskazać, którą markę cenią najbardziej w poszczególnych kategoriach. Głosowali czytelnicy, uczestnicy szkoleń i konferencji oraz właściciele firm. W badaniu wzięło udział aż 1226 przedsiębiorców, którzy łącznie wymienili 350 firm.

Pod koniec maja w czasie uroczystej gali w hotelu Polonia zwycięzcom wręczyliśmy statuetki. Laureaci badania otrzymują także prawo do posługiwania się tytułem Marka Godna Zaufania 2022.

My Company Polska wydanie 7/2022 (82)

Więcej możesz przeczytać w 7/2022 (82) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ