Startup Delivery Couple przejmuje niemieckiego konkurenta

Startup Delivery Couple przejmuje niemieckiego konkurenta
Delivery Couple poinformowało o przejęciu niemieckiego startupu Theo, specjalizującego się w autonomicznych dostawach w ramach "ostatniej mili".

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Firma Delivery Couple specjalizuje się w dziedzinie technologii autonomicznych dostaw, specjalizującym się w opracowywaniu najnowocześniejszych autonomicznych robotów dostawczych , które rewolucjonizują branżę dostaw żywności. 

Przejęcie Theo

W ramach strategicznego przejęcia, założyciele THEO, Aswin i Victor, dołączają do zespołu Delivery Couple, pełniąc rolę doradców. Ich bogate doświadczenie i spostrzeżenia stanowią cenny wkład, mający przyczynić się do dalszego sukcesu połączonych firm.

- To przejęcie jest kamieniem milowym dla obu podmiotów, podkreślając zaangażowanie Delivery Couple w wykorzystanie innowacyjnej technologii i sieci THEO w celu umocnienia swojej pozycji na rynku autonomicznych dostaw - poinformowała firma.

- Cieszymy się, że możemy powitać Aswina i Victora w naszym zespole jako doradców. Ich wiedza i wizja będą nieocenione, gdy będziemy poruszać się po kolejnej fazie innowacji w zakresie autonomicznych dostaw - powiedział Serhii, założyciel Delivery Couple.

Przyszłość Delivery Couple

Delivery Couple planuje skorzystać z sieci i technologii THEO, aby w ciągu roku rozpocząć działalność na nowych rynkach, w tym w Niemczech, Włoszech, Norwegii i Belgii. Ta strategiczna ekspansja jest zgodna z wizją DC, aby dostarczać najnowocześniejsze autonomiczne rozwiązania dostawcze na skalę europejską. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ