Spotkanie kobiet HR w Warszawie

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe
Kolejne spotkanie w ramach cyklu HR na Szpilkach odbędzie się 23 listopada w Warszawie. Konferencja, organizowana przez Grupę Most Wanted!, to szansa na zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy przez reprezentantki branży HR i pracownice działów kadr w polski

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Kolejne spotkanie w ramach cyklu HR na Szpilkach odbędzie się 23 listopada w Warszawie. Konferencja, organizowana przez Grupę Most Wanted!, to szansa na zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy przez reprezentantki branży HR i pracownice działów kadr w polskich firmach.

Uczestniczki będą miały okazję poznać zasady skutecznego rekrutowania poprzez media społecznościowe, dowiedzą się, jak budować zaangażowanie pracowników, będą się też mogły zainspirować do wdrażania zmian w swoich przedsiębiorstwach.

W pierwszym dniu konferencji prelekcje wygłosi kilkanaście ekspertek i ekspertów z branży HR. W drugim zaplanowano warsztaty. Maja Gojtowska nauczy uczestniczki, jak zbudować markę osobistą rekrutera. Będzie można także poznać praktyczne narzędzia pomagające stworzyć własną, silną markę.

Kongres HR na Szpilkach organizowany jest od 4 lat. W trakcie wszystkich edycji wzięło w nim udział ponad 1000 uczestniczek. Ma na celu umożliwienie wymiany doświadczeń, zapoznanie się z nowymi aspektami biznesowymi oraz umocnienie wizerunku kobiet w biznesie. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową: www.hrnaszpilkach.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY