Spotkanie kobiet HR w Rzeszowie

Materiały prasowe Materiały prasowe
11 i 12 października odbędzie się kolejna edycja konferencji „HR na szpilkach” skierowanej do kobiet biznesu zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

11 i 12 października odbędzie się kolejna edycja konferencji „HR na szpilkach” skierowanej do kobiet biznesu zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi.

XIII edycja konferencji z serii „HR na szpilkach” to okazja dla kobiet sukcesu, aby poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem social mediów, dowiedzieć się, jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów oraz poznać techniki zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Będzie można również dowiedzieć się, jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w organizacji. Tematem przewodnim konferencji będą współczesne wyzwania HR.

Podczas tej edycji „HR na szpilkach” będzie można uczestniczyć zarówno w konferencji, jak i w warsztatach. Prelekcje pierwszego dnia wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR: Krystian Dryniak, Łukasz Szymula, Justyna Faliszek-Majewska, Maja Gojtowska, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Anna Mikulska. Tematy poruszane podczas wystąpień to między innymi: rekrutacja w social mediach, motywacja 2.0, wizerunek, który wspiera w karierze, zarządzanie różnorodnymi pokoleniami w organizacji, zarządzanie talentami oraz zarządzanie doświadczeniem kandydatów w odniesieniu do employer brandingu.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty „Social media w HR i rekrutacji”. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz social mediom można znacznie taniej i efektywniej docierać do kandydatów, wchodzić w dialog, odpowiadać na bieżąco na pytania. Dzięki warsztatowi uporządkowana i poszerzona zostanie wiedza na temat sposobów działania w social mediach oraz narzędzi, które warto stosować, aby praca rekrutera była łatwiejsza.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak: projektować działania rekrutacyjne w social media, określić etapy candidate journey, mapować punkty styku kandydata z marką w internecie, budować profile i ogłoszenia przyjazne wyszukiwarkom, budować społeczności kandydatów wokół firm, ogłaszać nowe oferty, prowadzić dialog z kandydatami, monitorować efekty swoich działań.

Warsztat poprowadzi Maja Gojtowska. Jest ekspertem w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.

Więcej informacji: www.hrnaszpilkach.pl/konferencje/hr-na-szpilkach-2017-rzeszow/o-konferencji-rzeszow

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY