Samsung Galaxy Z Flip 5G już w sprzedaży. Kosztuje prawie 7 tys. złotych

Fot. Samsung
Fot. Samsung
W oficjalnym polskim sklepie Samsunga pojawiła się odświeżona wersja składanego Samsunga Galaxy Z Flip 4G, który debiutował na rynku kilka miesięcy temu. Nowy model jest tylko o 200 złotych droższy, a oprócz łączności 5G posiada też lepszy procesor.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Samsung Galaxy Z Flip 5G to potężniejsza wersja ukochanego smartfona gadżeciarzy. Choć wielu branżowych dziennikarzy jeszcze jakiś czas temu nie było przekonanych do składanych telefonów, to obecnie w mediach dominują raczej entuzjastyczne recenzje. - Jest świeży, przełomowy, po prostu inny - pisał na łamach "Spider's Web" Marcin Połowianiuk.

Samsung Galaxy Z Flip 5G różni się od podstawowej wersji tylko tym, że umożliwia łączność 5G oraz dysponuje o wiele lepszym procesorem. Ponadto trafił do sprzedaży w wyłącznie dwóch wariantach kolorystycznych: szarym i miedzianym.

To, co przyciągnie do smartfona użytkowników to z pewnością jego cena. Owszem, blisko 7 tys. złotych za telefon to ogromne pieniędze, jednak - biorąc pod uwagę ten wysoki pułap cenowy - 200 złotych dopłaty za technologię 5G oraz wydajniejszy procesor powinien sprawić, że niewiele osób zdecyduje się na podstawową wersję gadżetu od Samsunga.

Pod znakiem zapytania staje więc przyszłość Samsunga Galaxy Z Flip 4G. Jeżeli producent nie obniży znacząco jego ceny, to urządzenie prawdopodobnie zostanie wycofane ze sprzedaży.

Samsung Galaxy Z Flip 5G kosztuje 6799 złotych. Urządzenie jest również dostępne w 30 miesięcznych ratach od 226 złotych.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ