Ruszają zgłoszenia do IV edycji ogólnopolskiego konkursu dla HR - People Innovation!

Tippler - zwycięzcy III edycji People Innovation
Tippler - zwycięzcy III edycji People Innovation. / Fot. mat. pras.
Po raz kolejny Wrocław stanie się areną dla czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu People Innovation, mającego na celu promowanie najnowszych i najskuteczniejszych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Organizatorzy konkursy skupiają się na innowacyjności i efektywności w obszarze HR, zapraszając do udziału firmy z całej Polski.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Czym jest People Innovation?

Konkurs People Innovation, którego głównym organizatorem jest firma SmartLunch, firma organizująca posiłki dla pracowników dofinansowywane przez pracodawcę w modelu B2B, po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla innowatorów z branży HR. Z inicjatywy Artura Dzięgielewskiego, Head of HR w SmartLunch, konkurs ten przekształcił się w ważne wydarzenie dla branży HR.

- Jako pomysłodawca konkursu jestem dumny, że mogę po raz kolejny zaprosić pracowników i pasjonatów HR z całej Polski do uczestnictwa w naszym konkursie - podkreśla Artur Dzięgielewski, Head of HR w SmartLunch. - Plebiscyt nie tylko promuje najlepsze praktyki w zarządzaniu zasobami ludzkimi, ale także stwarza przestrzeń do dzielenia się innowacjami, które realnie wpływają na rozwój i efektywność organizacji.

Warto pamiętać te daty

Nabór projektów do konkursu, w którym udział biorą zarówno małe jak i duże firmy z różnych branż, a także instytucje z sektora publicznego, rozpoczyna się w środę, 15 maja, i trwa aż do niedzieli, 8 września. Udział w konkursie jest bezpłatny. Projekty mogą dotyczyć szerokiego spektrum działań w obszarze HR, takich jak optymalizacja procesów rekrutacyjnych, wdrażanie programów wpływających na dobrostan pracowników, programy doceniania pracowników, czy usprawnienie komunikacji wewnętrznej. Konkurs jest doskonałą okazją do prezentacji innowacyjnych rozwiązań, które mogą zrewolucjonizować zarządzanie zasobami ludzkimi.

- Sponsorując People Innovation jesteśmy zaangażowani w promowanie innowacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi - mówi Mateusz Tałpasz, CEO SmartLunch. - Wierzymy, że poprzez wspieranie tego konkursu przyczyniamy się do rozwoju najlepszych praktyk HR, które są kluczowe dla zwiększenia efektywności operacyjnej oraz poprawy warunków pracy w firmach na terenie całej Polski. Zachęcamy wszystkie firmy do aktywnego udziału i dzielenia się swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą wpłynąć na przyszłość miejsc pracy.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na oficjalnej stronie konkursu: www.peopleinnovation.pl

Zakończenie w wielkim stylu

Punktem kulminacyjnym IV edycji People Innovation będzie uroczysta gala, zaplanowana na 22 października we Wrocławiu, podczas której zostaną wręczone nagrody najlepszym projektom. Na scenie zaprezentuje się 10 laureatów konkursu, a także znani i cenieni eksperci z branży HR. Bilety na wydarzenie będą dostępne od 12 czerwca.

Zapraszamy wszystkich liderów HR oraz zarządzających zasobami ludzkimi do zgłoszenia swoich projektów. To doskonała okazja, aby pokazać, jak innowacje w HR mogą napędzać rozwój i efektywność w każdej organizacji.

Partnerem medialnym wydarzenia jest My Company Polska

Więcej informacji:

Strona konkursu: peopleinnovation.pl/

—-----------

People Innovation

Konkurs organizowany przez SmartLunch, który umożliwia promocję innowatorów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. People Innovation to doskonała okazja dla specjalistów HR do prezentacji swoich innowacyjnych metod pracy, które uwalniają pełen potencjał pracowników. Uczestnicy mają szansę nie tylko pokazać swoje umiejętności w kreowaniu efektywniejszego i bardziej zaangażowanego miejsca pracy, ale również zainspirować innych do wdrażania rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju i sukcesu organizacji. W konkursie biorą udział wszystkie firmy, zarówno małe, jak i duże, oraz instytucje z sektora publicznego. Udział w konkursie jest bezpłatny.

SmartLunch

SmartLunch to lider w dziedzinie organizacji posiłków dla pracowników z dofinansowaniem pracodawcy. Firma stworzyła platformę, dzięki której pracownicy mogą każdego dnia zamawiać posiłki, dostarczane prosto do ich miejsca pracy.

Benefit od SmartLunch wspiera pracodawców w dbaniu o dobrostan pracowników, ponieważ firma współpracuje z lokalami gastronomicznymi, oferującymi wysokiej jakości pełnowartościowe dania, które dostarcza na umówioną godzinę. Dzięki temu każdy może jeść smacznie i zdrowo o stałych porach, co wpływa korzystnie na kondycję psychofizyczną i efektywność pracowników. W swojej ofercie ma catering pracowniczy, prowadzenie kantyn, automaty vendingowe i karty lunchowe.

Obecnie z aplikacji korzysta ponad 122 tys. pracowników z blisko 600 firm.

ZOBACZ RÓWNIEŻ