Rozpoczynamy III edycję konkursu People Innovation

Rozpoczynamy III edycję konkursu People Innovation
Przed nami trzecia edycja konkursu People Innovation, który skierowany jest nie tylko do branży HR, ale wszystkich tych, którzy zarządzają zasobami ludzkimi. My Company jest patronem medialnym wydarzenia.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Celem konkursu jest promocja najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim. Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu będą przyjmowane od poniedziałku, 15 maja br., a termin ich nadsyłania upłynie w niedzielę, 10 września br.

W poprzednich dwóch edycjach jury oceniło ponad 150 projektów realizowanych przez firmy działające w Polsce, a ponad 50 firm z różnych branż zaangażowało się w organizację i promocję konkursu.

Konkurs People Innovation to wyjątkowa inicjatywa, która pozwala na wymianę najlepszych praktyk i pokazania innowacyjnego podejścia do zarządzania talentami innowacyjne podejście ma się do zarządzania talentami w firmie - podkreśla Artur Dzięgielewski, Head of HR & Accounting w SmartLunch oraz pomysłodawca i organizator plebiscytu. - Partnerstwo z People Innovation przynosi szereg korzyści dla współpracujących firm, w tym zwiększenie widoczności marki wśród potencjalnych klientów, możliwość budowania pozytywnego wizerunku oraz szansę na budowanie relacji z potencjalnymi klientami - dodaje.

Według Artura Dzięgielewskiego jednym z najważniejszych wyzwań dla działów HR jest dbanie o dobrostan pracowników oraz pozyskiwanie i utrzymywanie talentów w firmie. Konkurs People Innovation to doskonała okazja, aby pokazać, innowacyjne rozwiązania,wpływające na poprawę warunków pracy i rozwój pracowników.
W ramach trzeciej edycji konkursu zostaną przyznane wyróżnienia w trzech nowych kategoriach, uwzględniające najczęściej reprezentowane branże w poprzednich edycjach. Pierwsza kategoria to produkcja i logistyka, druga to handel detaliczny i e-commerce, a trzecia to usługi B2B i B2C. Projekty związane z tymi sektorami będą miały możliwość zaprezentowania, jak poprawa praktyk zarządzania kapitałem ludzkim przyczyniła się do poprawy warunków pracy, zwiększenia motywacji pracowników i efektywności firmy.
Zwieńczeniem tegorocznej edycji będzie uroczysta gala, która odbędzie się we wtorek, 24 października br. we Wrocławiu. Sprzedaż biletów na konferencję People Innovation ruszy już w poniedziałek, 12 czerwca br.


Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu People Innovation i do zgłaszania swoich projektów. Nie przegap szansy, aby pokazać swoje projekty i dobre praktyki w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Głównym organizatorem konkursu jest SmartLunch.

ZOBACZ RÓWNIEŻ