Rusza druga edycja “Rookie of the Year”. Zgłoś startup i sięgnij po biznesowy Olimp

Rookie of the Year
Rookie of the Year
Właśnie rusza druga edycja konkursu "Rookie of the Year". My Company Polska - wspólnie z Incredibles, Google for Startups i Vestbee - szuka najlepszych młodych startupów. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Zdobywał średnio na mecz 20,0 punktów, notował 6,9 zbiórki oraz zaliczał 3,7 asysty - Włoch Paolo Banchero reprezentujący barwy drużyny Orlando Magic został wybrany najlepszym debiutantem grającym w minionym sezonie NBA. Głosowało na niego aż 98 na 100 jurorów. Warto odnotować, że w swoich pierwszych miesiącach na parkietach najlepszej koszykarskiej ligi świata świetnie spisał się również, Polak Jeremy Sochan, który imponował spektakularnymi akcjami oraz zagrał w meczu Jordan Rising Stars podczas prestiżowego All Star Weekend.

A czy Twój startup może być “Rookie of the Year” i w ten sposób rozbić bank? Przekonaj się o tym, biorąc udział w naszym konkursie. Właśnie rusza jego druga edycja, podczas której My Company Polska - wspólnie z Incredibles, Google for Startups i Vestbee - poszuka podobnych talentów w świecie startupów.

„Rookie of the Year” to zestawienie 10 najbardziej obiecujących startupów. Takich, które nie mogą się jeszcze pochwalić wielomilionowymi rundami finansowymi, za to już teraz rozwijają dobrze rokujący produkt. Bo nim trafi się na karty historii, trzeba trafić swój pierwszy rzut. Wybierzemy 10 firm, które zaprezentujemy obok naszego rankingu 25 Najlepszych Polskich Startupów. Aspirujące biznesy znajdą się w gronie prawdziwych startupowych wyjadaczy.

Szukamy młodych firm (istniejących mniej niż 5 lat) posiadających skalowalną technologię lub produkt (MVP), obsługujących pierwszych klientów lub/i wdrożenia u większych partnerów, mających pierwsze przychody oraz posiadających już wsparcie ze strony inkubatorów i akceleratorów. Choć to pewne wyzwanie, szukamy founderów i founderki z pasją, którzy potrafią realizować projekty w wyznaczonym terminie.

Jakie nagrody czekają na najlepszych?

Wyróżnione spółki będą miały szansę na bezpłatne korzystanie z biurka w warszawskim kampusie Google for Startups przez okres do 6 miesięcy. Natomiast zwycięski startup zostanie nominowany przez „My Company Polska” do programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka Incredibles. To najbardziej wszechstronny i długofalowy program budowy kompetencji oraz promocji, który od 2017 roku skupia, szkoli i integruje najlepsze polskie startupy. Oparty jest na autorskiej formule „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Program jest bezpłatny i zapraszani są do niego jedynie laureaci czołowych konkursów, które wyłaniają wyróżniających się młodych polskich przedsiębiorców i przedsiębiorczynie. To dla każdego startupu szansa na biznesowy wystrzał w kosmos.

W poprzedniej edycji programu, dzięki wskazaniu My Company Polska, znalazł się startup Digital First AI automatyzujący działania marketingowe na szeroką skalę. Od 2022 roku spółka rośnie o ok. 100 proc. miesiąc do miesiąca, obsługując już ponad 3 tys. klientów. Zeszłoroczne zestawienie jest dostępne TUTAJ.

Wszystkie wybrane inicjatywy zostaną opisane w miesięczniku My Company Polska.

Jak można się zgłaszać?

Formularz aplikacyjny można znaleźć TUTAJ. Informujemy, że w tym roku - oprócz formularza aplikacyjnego - należy wypełnić krótką ankietę związaną z kompetencjami. Ankieta jest dostępna TUTAJ.

Do zgłaszania inicjatyw zachęcamy zarówno startupowe akceleratory, jak również samych founderów i founderki.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 sierpnia 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ