Polska przejmuje przewodnictwo w Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców

Przemysław Grzywa Przemysław Grzywa
Reprezentant Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach Przemysław Grzywa został wybrany na przewodniczącego Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe w kadencji 20

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Reprezentant Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach Przemysław Grzywa został wybrany na przewodniczącego Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe w kadencji 2017. 

– To ogromne wyróżnienie dla Forum Młodych Przedsiębiorców i równocześnie dla całej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, która oficjalnie reprezentuje polskich młodych przedsiębiorców w YES for Europe od 2014 roku. Jest to również potwierdzenie faktu, że Polacy są coraz bardziej cenieni na arenie międzynarodowej. Wybór Polski potwierdza, że posiadamy wszelkie potrzebne kompetencje do prowadzenia działań biznesowych w tym obszarze – powiedział Przemysław Grzywa. 

Przemysław Grzywa pełnił rolę wiceprzewodniczącego Konfederacji w 2016 roku oraz pełni rolę wiceprzewodniczącego Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. W 2014 roku był stypendystą wyjazdu studyjnego IVLP, finansowanego przez Departament Stanu USA. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu. Jako przedsiębiorca współtworzy software house revolve.pro oraz biznesowe medium IdeaHub.eu w ramach grupy Spin Digital w Katowicach. 

YES for Europe – European Confederation of Young Entrepreneurs – jest główną organizacją zrzeszającą młodych przedsiębiorców w Europie. YES reprezentuje ponad 50 tys. przedsiębiorców do 40. roku życia z kilkunastu krajów. Działalność Konfederacji opiera się na dwóch głównych założeniach, jakimi są reprezentowanie stanowiska młodych przedsiębiorców przed Komisją Europejską oraz wsparcie rozwoju młodych przedsiębiorców w Europie poprzez dostęp do międzynarodowej sieci kontaktów biznesowych. Polskę w Konfederacji reprezentuje Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY