O jakim polskim startupie opowiedzielibyście kosmitom? [WIDEO]

Startupy i kosmici
Startupy i kosmici / Startupy i kosmici
Na Ziemię przylatują kosmici i bardzo chcą usłyszeć coś o naszym ekosystemie startupowym. O jakim startupie im opowiecie?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Może chcą nas zgładzić. Może w formie żartu tworzą przedziwne kręgi zbożu. Może wydaje im się, że prezydentem Stanów Zjednoczonych został Jack Nicholson i po prostu marzą o tym, żeby go poznać? A może - plot twist - są ciekawi naszych startupów!

Zapytaliśmy founderów, o jakim polskim startupie opowiedzieliby kosmitom (nie mógł to być ich startup). W odpowiedziach pojawiają się drukarki 3D, ubezpieczenia, a nawet... MacBook, którego można wypożyczyć i zakładać własną firmę! Zapraszamy do oglądania ;-)

Materiał powstał podczas drugiej edycji InCredible Summit, które końcem kwietnia odbyło się w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło ponad 270 uczestników, w tym przedstawicieli wszystkich edycji programu InCredibles, mentorów, reprezentantów funduszy venture capital oraz studentów z programu MBA for Startups. Event stanowił nie tylko platformę do prezentacji, ale także możliwość nawiązania cennych kontaktów i rozwoju przyszłych współprac.

ZOBACZ RÓWNIEŻ