Nowy numer My Company Polska. Już w sprzedaży!

Nowy numer My Company Polska. Już w sprzedaży!
Jak zarabiają youtuberzy? Spytaliśmy o to Blowka, najbardziej popularnego polskiego youtubera. Dla naszych czytelników, oprócz comiesięcznej masy inspirujących i praktycznych tekstów, przygotowaliśmy także trzecią już edycję zestawienia najpopularniejszych polskich youtuberów.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Swój pierwszy milion zarobiłem po mniej więcej trzech latach działania - mówi w wywiadzie z nami Blowek, czyli Karol Gązwa, najbardziej znany youtuber. W szczerej rozmowie opowiada o tym, jak wygląda specyfika biznesu w którym działa, jak bycie gwiazdą youtube`a zmieniło jego życie i dlaczego nie odmówił premierowi - a potem zdjął filmik z jego udziałem.

Obok wywiadu z Blowkiem przedstawiamy specjalny ranking 50 najlepszych polskich youtuberów. To już trzecia edycja naszego zestawienia.

W numerze znalazła się także rozmowa z Janem Zygmuntowskim o tym, jak okiełznać cyfrowych gigantów (oraz artykuł jakie są plany rządu w tym zakresie), a także obszerna analiza rynku polskich rzemieślników - czyli osób, które opierają swoją działalność na tradycyjnej sztuce.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj 2 marca, na mycompanypolska.pl lub wskocz do punktów sprzedaży po nowy numer miesięcznika!

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY