Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży!

Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży!
27 listopada do sprzedaży trafił nowy numer My Company Polska. Tematem numeru jest luksus, a dokładnie jak w obecnych czasach budować polskie marki luksusowe.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bohaterem okładkowym nowego numeru jest Adam Zdanowicz, twórca Mad Bicycles, czyli jeden z najważniejszych na świecie marek luksusowych... rowerów. Jego produktami, a w zasadzie dziełami, jeździ m.in. Slash czy Aleksander Baron. 

Wśród innych, ważnych tematów, poruszymy m.in. biznes imigrantów w Polsce. Jak sobie radzą? Czy w kraju da się stworzyć dobrze funkcjonującą firmę mimo braku obywatelstwa? Pokażemy kilka historii ludzi, którzy znaleźli w Polsce swój drugi dom i czynnie wspierają naszą gospodarkę.

Jak co numer pokażemy unikalne pomysły na biznes. Uprawa jednej z najdroższych roślin na świecie, produkcja kombuczy czy miksowanie zapachów. To dobre inspiracje dla własnych biznesów.

Nasi czytelnicy będą mogli zapoznać się również z raportami specjalnymi. W tym numerze jest to Green Deal, czyli zielona rewolucja i jak z niej skorzystać, Konsument Nowej Generacji, czyli jak zmieniają się nasze koszyki i sposoby ich zapełniania oraz Finansowanie Firmy, czyli jak poradzić sobie z trudnościami. W części praktycznej przygotowaliśmy wraz z ekspertami zestawienie 10 najczęściej popełnianych błędów podatkowych.

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY