Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży!

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe
Od 28 maja w sprzedaży nowy numer miesięcznika My Company Polska. Głównym tematem wydania jest zestawienie "Solidarnych w Biznesie", czyli 30 firm, które zdaniem redakcji w czasie pandemii wzorowo zdały test na społeczną odpowiedzialność biznesu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W numerze wyróżniamy 30 firm, które w różny sposób wyróżniły się na tle innych, jeśli chodzi o wsparcie polskiego biznesu. Mowa tu zarówno o dużych podmiotach, które wydały miliony na wsparcie dla służb medycznych, jak również o małych firmach, które w ramach swoich możliwości dały przykład innym do działania.

O solidarności w biznesie rozmawiamy także z Igorem Klają, prezesem firmy OTCF (właściciela m.in. marki 4F), który pomimo dramatycznej sytuacji na przełomie marca i kwietnia obiecał swoim pracownikom, że zwolnień nie będzie. Jego firma włączyła się w akcję wsparcia dla służb medycznych, mimo że sama była o krok od upadku. Dziś "karma wróciła" i 4F powróciła na ścieżkę wzrostów.

W numerze piszemy także o ciekawych, polskich startupach, które mają już gotowe rozwiązania na czasy "po pandemii" oraz eko-pomysły. W ramach cyklu "Polskie Przedsiębiorczynie" rozmawiamy z Marią Magdaleną Kwiatkiewicz, współzałożycielką znanej marki Yes.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa raporty: e-commerce (a dokładnie o znaczeniu sprzedaży internetowej w nowych czasach) oraz sukcesja (i wyzwaniach z nią związanych). Piszemy także o aktualnych trendach, np. mocnym wzroście zakupów żywności bezpośrednio od rolnika czy przyszłości branży koncertowej.

Dla przedsiębiorców mamy specjalny raport "Poradnik dla firm z sektora MSP", w którym przedstawiamy najważniejsze zagadnienia związane z ratowaniem biznesu w czasie koronakryzysu. Zaczynamy także nowy cykl "Superbohaterowie polskiej przedsiębiorczości", w którym pokażemy sylwetki przedsiębiorców budujących podwaliny współczesnej, polskiej gospodarki. Pierwszym z nich jest Jan Wedel.

Utrzymujemy obniżoną cenę zakupu wersji cyfrowej i mobilnej. Za aktualne wydanie zapłacicie tylko 5 zł! Niższa cena dotyczy również prenumeraty.

 LINK: https://mycompanypolska.pl/prenumerata

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY