Nie czekaj, działaj! 25 prostych pomysłów na biznes. Nowy numer My Company Polska

Nie czekaj, działaj! 25 prostych pomysłów na biznes. Nowy numer My Company Polska
Chcesz coś zrobić ze swoim życiem? Szukasz pomysłu na własną firmę? Oto 25 ciekawych i prostych pomysłów na biznes, które zainspirowały polskich przedsiębiorców. Z ich doświadczeń możesz skorzystać i ty! Więcej w nowym numerze My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tematem numeru sierpniowego wydania My Company Polska jest specjalne zestawienie 25 oryginalnych pomysłów na biznes. Nasi dziennikarze skorzystali z doświadczeń ambitnych polskich startupów i zaprezentowali inspiracje, które mogą się przydać do rozwoju zupełnie nowych biznesów. O tym, jak wpaść na pomysł i wcielić go w życie rozmawiamy z Rafałem Kołomańskim, założycielem firmy Więcej Miejsca.

W najnowszym wydaniu przedstawiamy także polskie firmy, które można opisać hasłem "nowoczesny polski patriotyzm". To Bracia Sadownicy, czyli ambitny producent soków i owoców oraz Telematics Technologies, które stworzyło nowatorski sprzęt ratujący życie poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Opisujemy także innowacyjne firmy, takie jak Plum Blum - nowatorski producent akcesoriów do ćwiczeń mięśni Kegla czy Woola - zwycięzcę konkursu PowerUp! Challange.

O tym, jak odważna kobieta może zmienić polski rynek mody rozmawiamy z Barbarą Chwesiuk, założycielką i prezeską zarządu firmy Bialcon.

W numerze piszemy także o boomie na działki budowlane, nowych rozwiązaniach dla sklepów w internecie, odzyskiwaniu wierzytelności czy o sposobach na wykorzystanie 5G w firmie. Przygotowaliśmy także specjalny raport o zielonej energii i cykl tekstów o nowych trendach w motoryzacji. Rozmawiamy z twórcami Platige Image - legendarną już polską wytwórnią filmową oraz odsłaniamy nieznane fakty z życia Józefa Pfeiffera - jednego z superbohaterów polskiej przedsiębiorczości.

Pełne wydanie miesięcznika My Company Polska w sprzedaży od 28 lipca!

UWAGA! Tylko teraz prenumerata PREMIUM 12 miesięcy za 119 zł. Użyj kodu START na stronie: https://mycompanypolska.pl/prenumerata

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.