Firma rodziną silna

Performance "W rodzinnym zwierciadle" (fot. mat. prasowe) Performance "W rodzinnym zwierciadle" (fot. mat. prasowe)
Rodzinne wartości zwiększają wartość biznesów rodzinnych – uznali uczestnicy VI Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, który odbył się w dniach 18-19 marca w Poznaniu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Rodzinne wartości zwiększają wartość biznesów rodzinnych – uznali uczestnicy VI Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, który odbył się w dniach 18-19 marca w Poznaniu.

Na VI Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych spotkało się ponad 350 członków biznesów rodzinnych z Polski, Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Szwajcarii i Węgier oraz ok. 50 ekspertów, którzy na co dzień wspierają przedsiębiorców. 
Przedstawiono najważniejsze trendy i wyzwania czekające rynek przedsiębiorczości rodzinnej (dużo uwagi poświęcono na przykład nowej ustawie nt. zarządu sukcesyjnego).  Kongres obfitował w panele dyskusyjne i praktyczne warsztaty tematyczne. Podpisano konstytucję jednej z rodzin biznesowych.

Była też niespodzianka – performance „W rodzinnym zwierciadle”, w którym zagrali aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu. – Chcieliśmy pokazać jakie emocje towarzyszą rodzinom biznesowym. Scenariusz przedstawienia napisali nasi eksperci. A tak naprawdę samo życie! – mówi dr Adrianna Lewandowska, prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego (IBR), która obok prof. Macieja Stradomskiego, przewodniczącego Rady Programowej IBR moderowała kongres.

Instytut Biznesu Rodzinnego realizując swoją misję wspierania rozwoju i sukcesji polskich przedsiębiorców rodzinnych ma jasny cel organizacji kongresu: przekazać najlepszą nie tylko na polskim, ale i na europejskim rynku wiedzę o skutecznym prowadzeniu biznesu jako rodzina. 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY