Marka Godna Zaufania 2022. Niebawem poznamy marki, które budzą zaufanie konsumentów

Marka Godna Zaufania 2022. Niebawem poznamy marki, które budzą zaufanie konsumentów
Pandemia COVID-19 i konflikt na Ukrainie postawiły nowe wyzwania przed firmami. Wiele trzeba było zmienić, by w nowej rzeczywistości nadal cieszyć się zaufaniem pracowników, klientów, interesariuszy czy rynku. Jedno się nie zmieniło. Nadal szukamy firm, które zasługują na tytuł Marka Godna Zaufania.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wyniki badania Marka Godna Zaufania 2022 zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 30.05.2022, która odbędzie się w Hotelu Polonia Palace o godz. 18.00.

Badanie Marka Godna Zaufania 2022 w liczbach:

  • 30 tys. ankiet wysłanych do przedsiębiorców
  • 26 kategorii
  • 7 edycja badania

Tegoroczne badanie Marka Godna Zaufania zostało zrealizowane i przeprowadzone przez Instytut Badawczy Kantar Polska S.A. na zlecenie wydawcy miesięcznika „My Company Polska”. Głównym celem badania jest poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

Zasada jest prosta – poprosiliśmy czytelników i prenumeratorów czasopisma „My Company Polska”, uczestników szkoleń i konferencji My Company Polska, przedstawicieli kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm, by spontanicznie wymienili markę, której najbardziej ufają. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną markę. Głosami ankietowanych wyłoniliśmy tych, którzy zasługują na tytuł Marka Godna Zaufania.

Ankiety zostały wysłane do 30 tys. przedsiębiorców. Zachęcaliśmy ich do wypełnienia ankiety także przez media społecznościowe. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. W badaniu wzięło udział aż 1226 przedsiębiorców, którzy łącznie wymienili 350 znanych sobie i cenionych przez siebie marek.

Były wśród nich... Te szczegóły znajdziecie w miesięczniku „My Company Polska” (nr 6/2022), który ukaże się 31 maja 2022 r., a więcej o badaniu, kategoriach i jego poprzednich edycjach przeczytacie na stronie: markagodnazaufania.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ