Marka Godna Zaufania 2021. 29 kwietnia wielki finał badania

Marka Godna Zaufania
Marka Godna Zaufania
29 kwietnia opublikujemy najnowszą wersję badania Marka Godna Zaufania. To badanie poziomu zaufania polskich przedsiębiorców do marek produktów i usług skierowanych do biznesu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

 W tegorocznej edycji wyróżnione zostaną firmy w 25 kategoriach. Tytuł Marka Godna Zaufania przyznawany jest na podstawie spontanicznie wypełnianych ankiet, w których respondenci wskazują daną markę, opierając się na własnych preferencjach, wiedzy i doświadczeniu. To sprawia, że badanie Marka Godna Zaufania najlepiej pokazuje, czyje produkty i usługi najczęściej wybierają przedsiębiorcy.

Badanie w 2021 roku już po raz szósty przeprowadza na zlecenie „My Company Polska”, instytut badawczy Kantar Polska. Podczas zeszłorocznej edycji badanie zostało zrealizowane na podstawie ankiet od prawie 20 000 przedsiębiorców. Respondentami tego badania (wg stanowisk) byli w ponad 43 proc. przedstawiciele kadry kierowniczej (prawie 34 proc. stanowili prezesi oraz ponad 22 proc. specjaliści).

W wypełnionych ankietach wymienili łącznie 214 cenionych przez siebie marek, a nagrodzone zostały firmy w 25 kategoriach branżowych, m.in. takich jak: firma leasingowa, firma ubezpieczeniowa, audyt finansowy, samochód osobowy lub dostawczy dla firmy, bank oferujący konto firmowe czy usługi kurierskie. W każdej kategorii przedsiębiorcy mogli wskazać tylko jedną markę. Wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to równe szanse nominacji każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów w pełni bazowały na ich osobistej wiedzy i doświadczeniu, co jeszcze bardziej podkreśla znaczenie tytułu Marka Godna Zaufania i rolę zaufania przedsiębiorców w wyborze produktów i usług niezbędnych do ich działalności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY