Jak zarządzać ryzykiem? Konferencja Credit Risk

mat prasowe
mat prasowe 52
Trzecia edycja konferencji Credit Risk (6 czerwca, Kraków) poświęcona będzie ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Trzecia edycja konferencji Credit Risk (6 czerwca, Kraków) poświęcona będzie ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw. Tematyka konferencji skupia się na rozwoju kompetencji zawodowych zarządzających kredytem kupieckim i należnościami handlowymi.

Od końca zeszłego roku narastają ograniczenia, z którymi muszą zmierzyć się przedsiębiorstwa w Polsce. Trudności w zapełnieniu wakatów, czy niejasne i niespójne przepisy prawne są często wymieniane jako bariery w bieżącej działalności i rozwoju firm. Z jakim jeszcze ryzykiem muszą liczyć się przedsiębiorstwa na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych? W jakie kompetencje i umiejętności powinien być wyposażony każdy credit manager, aby sprawnie radzić sobie z tymi zagrożeniami? Które kompetencje powinny być rozwijane w dobie powszechnej automatyzacji procesów finansowych, w tym zarządzania należnościami? Tego właśnie dowiedzą się uczestnicy konferencji Credit Risk 2019.

Organizator konferencji, fundacja Polski Instytut Credit Management (PICM), jest wyjątkowym forum dla zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego. Forum dyskusji, wymiany wiedzy czy dobrych praktyk w zakresie mądrego zarządzania należnościami handlowymi. Poza konferencją Credit Risk, PICM organizuje cykliczne spotkania szkoleniowo-networkingowe CREDIT CLUB PICM. To spotkanie praktyków, ekspertów oraz dostawców usług wspomagających ich w codziennej pracy.

 

Konferencja Credit Risk, 6 czerwca 2019, hotel Park Inn w Krakowie.
Więcej na: www.creditrisk.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ