Just Join IT otworzy nowe biuro w Warszawie. "100 proc. zdalnie nie da się robić wielkich zmian"

Central Point
Central Point, fot. materiały prasowe
Just Join IT wybrał Central Point jako lokalizację swojego nowego biura w Warszawie. Rozpoczęcie działalności w nowym biurze planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2023. - To, co robimy to nie tylko biznes, ale misja, aby pomóc znaleźć ludziom pracę - przekonuje Piotr Nowosielski, CEO Just Join IT.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Just Join IT jest właścicielem dynamicznie rosnących portali pracy justjoin.it, rocketjobs.pl oraz hellohr.pl. W 2022 r. serwisy odwiedziło łącznie ponad 10 mln osób, a zamieszczone w nich ogłoszenia o pracę wyświetlono ponad 100 mln razy. Z usług spółki skorzystało dotychczas kilkanaście tysięcy firm, poszukujących najlepszych pracowników z obszaru IT oraz white collar na całym świecie.

Firma Just Join IT powstała w Trójmieście w 2017 roku z inicjatywy Piotra Nowosielskiego i od samego początku rozwija się bez zewnętrznego finansowania. Z początku zespół liczył 2 osoby, a pierwsze biuro znajdowało się w bloku mieszkalnym na gdańskim osiedlu Żabianka. Obecnie spółka zatrudnia już ponad 220 osób i posiada biura w sześciu miastach w Polsce: Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu.

- Osobiście uważam, że 100 proc. zdalnie nie da się robić wielkich zmian, a dla najlepszych ludzi warto jest inwestować w dobrą przestrzeń. Tworzymy portale pracy przyszłości, a sam wybór miejsca pracy jest szalenie ważny. To statystycznie druga najważniejsza decyzja w życiu po dobraniu sobie partnera. Dlatego to co robimy to nie tylko biznes, ale misja, aby pomóc znaleźć ludziom pracę, która do nich pasuje. Tworzymy rzeczy na lata, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Na nikogo się nie oglądamy, po prostu robimy swoje. Wybierając Central Point zabezpieczamy miejsce dla siebie na mapie stolicy na lata 2023-2030 – mówi Piotr Nowosielski, CEO Just Join IT.

Przeczytaj także: Leroy Merlin i Auchan wspierają rosyjską armię?

- Tak dynamiczna marka jak Just Join IT zdecydowanie potrzebowała nadążającej za nią przestrzeni biurowej. Cieszymy się, że nasze wizje na świetne miejsce na siedzibę spółki spotkały się w Central Poincie. Bardzo zależało nam na tym, aby biurowiec i charakterystyka firmy zostały odpowiednio dopasowane. Central Point ze wszystkimi udogodnieniami i doskonałą lokalizacją w Warszawie zdecydowanie spełni oczekiwania tak nowoczesnej i innowacyjnej firmy, jak Just Join IT – komentuje Milena Lewandowska, Consultant w JLL Office Agency.

Właścicielem Central Point jest belgijski deweloper Immobel. Za komercjalizację budynku odpowiadają międzynarodowe agencje JLL oraz CBRE.

Just Join IT - wywiad z Piotrem Nowosielskim

Piotr Nowosielski to bohater okładkowy grudniowego wydania My Company Polska. Wywiad z przedsiębiorcą jest dostępny TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ