Jak optymalizować procesy biznesowe, by lepiej zarządzać firmą

Jak optymalizować procesy biznesowe, by lepiej zarządzać firmą
45
16 czerwca w Krakowie spotkają się specjaliści z największych polskich firm, aby podzielić się praktyczną wiedzą i pomysłami na temat optymalizowania procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Wydarzenie odbywa się w ramach dwudniowej konferencji Webcon D

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

16 czerwca w Krakowie spotkają się specjaliści z największych polskich firm, aby podzielić się praktyczną wiedzą i pomysłami na temat optymalizowania procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Wydarzenie odbywa się w ramach dwudniowej konferencji Webcon Day.

Spotkanie ma charakter forum wymiany doświadczeń i opinii na temat zarządzania procesami biznesowymi z wykorzystaniem platform klasy BPMS (Business Process Management System). Wszystko po to, aby użytkownicy mogli korzystać z tego typu rozwiązań jeszcze efektywniej.

– W ciągu trzech poprzednich edycji wydarzenia udało nam się stworzyć unikalną atmosferę wymiany wiedzy o tym, jak i w jakich obszarach zarządzać procesami biznesowymi firmy. Największą wartością spotkania są sesje prowadzone przez naszych klientów, w trakcie których opowiadają o tym, jak wprowadzają swoje firmy w erę cyfrowej transformacji – mówi Radosław Putek, prezes Webcon.

Podczas czwartej edycji sesje poprowadzą między innymi przedstawiciele Grupy Nowy Styl, Suedzucker Polska, Magellan i Intrum Justitia. W trakcie swoich wykładów opowiedzą o tym, jak dzięki wykorzystaniu oprogramowania BPMS sprawniej zarządzać firmą i wygrywać na rynku. Na konferencji obecni będą również przedstawiciele firm Eurozet, Tauron, Siemens czy Stomil.

– Warsztaty mają za zadanie uwolnienie kreatywności osób odpowiedzialnych za zarządzanie procesami biznesowymi i cyfrową transformację. Chcemy wykorzystać to wydarzenie do wzajemnej inspiracji naszych klientów, tak by wrócili z głowami pełnymi pomysłów na to, jak jeszcze lepiej wykorzystać potencjał naszej platformy. Spotkanie jest niesamowicie motywujące również dla nas dając nam każdego roku dodatkową energię do pracy i nowe pomysły na rozwój systemu – mówi Łukasz Wróbel, Chief Business Development Officer w firmie Webcon.

Webcon Day odbędzie się w dniach 16–17 czerwca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Więcej informacji znajduje się na stronie webconday2016.webcon.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ