InPost z nowym rodzajem Paczkomatu. Robomaty wykorzystują mechanizm robota kartezjańskiego

Kurier InPost
Kurier InPost, fot. materiały prasowe
Robomat to nowa maszyna paczkowa wprowadzana na rynek przez firmę inPost. Pierwszy urządzenia pojawiły się już w sklepach sieci Żabka.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Robomat InPost wyróżnia się nowoczesnym designem, całkiem nowym mechanizmem i pełną automatyzacją. Nowy model Paczkomatu to idealne rozwiązanie dla miejsc, w których liczy się każdy centymetr powierzchni - przekonują przedstawiciele InPostu.

Robomat ma wyłącznie jedną komorę - dzięki wykorzystaniu mechanizmu robota kartezjańskiego, paczka trafia do komory głównej, z której łatwo można ją odebrać podczas codziennych zakupów. Urządzenie obsługuje się w podobny sposób, co tradycyjne Paczkomaty - do odebrania paczki wystarczy zeskanowanie w czytniku kodu QR z aplikacji InPost Mobile lub wpisanie na ekranie maszyny kodu odbioru. Nadawanie paczek jest równie intuicyjne.

Maksymalna waga paczki to 7 kg. - Jeśli paczka, którą chcemy odebrać lub nadać waży więcej niż 7kg lub przekracza wymiary podane powyżej, można ją bez problemu odebrać lub nadać u sprzedawcy sklepu Żabka - uzupełniają przedstawiciele InPostu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ