HRcamp – XI edycja konferencji w Warszawie

HRcamp – XI edycja konferencji w Warszawie
17 października na PGE Narodowy w Warszawie będziemy mieli okazję uczestniczyć już po raz XI w najciekawszym wydarzeniu o tematyce HR i Employer Branding w Polsce. Jeżeli istnieje na polskim rynku wydarzenie HR, na którym zdecydowanie musisz być, to jest

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

17 października na PGE Narodowy w Warszawie będziemy mieli okazję uczestniczyć już po raz XI w najciekawszym wydarzeniu o tematyce HR i Employer Branding w Polsce. Jeżeli istnieje na polskim rynku wydarzenie HR, na którym zdecydowanie musisz być, to jest nim właśnie HRcamp.

Tradycja HRcamp, organizowanego już po raz XI przez Employer Branding Institute, sięga początków branży HR i Employer Branding w Polsce. Konferencja gromadzi co roku kilkuset specjalistów z branży HR ale nie tylko, poruszane zagadnienia, case studies i warsztaty praktyczne.

HRcamp to największa konferencja branżowa w Polsce, gromadzi co roku ponad 400 uczestników. To przede wszystkim szansa na spotkanie autorytetów branży HR i employer brandingu, ale także marketingu i biznesu, z międzynarodowych i polskich organizacji. Wydarzenie serwuje potężną dawkę wiedzy, nowinek, narzędzi, praktycznych wdrożeń i studiów przypadku.

 Aż 24 najlepsze wdrożenia firm w Polsce z ostatniego roku

HRcamp 2019 gości grono znakomitych prelegentów, z największych firm polskich i międzynarodowych, m. in. Unilever, Lidl, OLX Praca, McDonald’s, Capgemini, JYSK, Circle K, Philip Morris International, KFC, mBank, Microsoft, Intel, Santander Consumer Bank, Credit Agricole, AON, Amrest, 7N, Link4, Aviva, Contman. Szczegóły możecie poznać w agendzie wydarzenia. [ link https://hrcamp.pl/agenda2019/ ].

Konferencję objęli patronatem partnerzy: OLX Praca, Praca za Rogiem, Talentuno, GrywIT, eTutor, Nais, Extended Tools oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym, unikalną tematyką oraz międzynarodową rangą wydarzenia. Całodzienna konferencja została podzielona na 3 bloki tematyczne - Budowanie doświadczeń, Narzędzia i Innowacje, Dane w HR - uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz sesje warsztatowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY