„HR na szpilkach” w Gdańsku

„HR na szpilkach” w Gdańsku
Konferencja „HR na szpilkach” jest cyklicznym wydarzeniem skierowanym do wszystkich kobiet, dla których HR to nie tylko praca, ale także pasja. Już 26–27 kwietnia w Gdańsku spotkają się dyrektorzy i kierownicy HR, HR Business Partnerzy, rekruterzy, specja

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Konferencja „HR na szpilkach” jest cyklicznym wydarzeniem skierowanym do wszystkich kobiet, dla których HR to nie tylko praca, ale także pasja. Już 26–27 kwietnia w Gdańsku spotkają się dyrektorzy i kierownicy HR, HR Business Partnerzy, rekruterzy, specjaliści oraz eksperci HR.

Głównym tematem konferencji będzie dynamicznie zmieniająca się rola działów personalnych w organizacji. Zaproszeni eksperci zmierzą się z kluczowymi problemami nękającymi wielu HR-owców: jak budować strategiczną rolę HR, zmierzyć się z doświadczeniami kandydatów w procesie rekrutacji, tworzyć programy dostosowane do potrzeb organizacji w myśl metodyki desing thinking, jak wykorzystać mentoring zespołów w praktyce oraz w jaki sposób radzić sobie z kryzysem. Nie zabraknie również kobiecego akcentu i odpowiedzi na pytanie, czy można zbudować autorytet ubiorem, nie tracąc przy tym swojego stylu.

Honorowym patronem merytorycznym „HR na szpilkach” została Karina Popieluch, założycielka firmy KaizenHR, konsultant, wykładowca, Assessor Assesment Center i Coach, twórca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. W trakcie konferencji swoją wiedzą podzielą się także: Aneta Kacprzak, Urszula Kamińska, Alicja Gotowczyc, Katarzyna Szymecka oraz Joanna Szwed.

Drugiego dnia wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w jednym z dwóch całodniowych warsztatów: pierwszym prowadzonym przez Karinę Popieluch, która rozwinie temat budowania partnerstwa strategicznego przez dział HR, oraz drugim, podczas którego Katarzyna Szymecka opowie o tym, czy kryzys jest porażką czy szansą na zmianę.

Przerwy pomiędzy prelekcjami będą doskonałą okazją do networkingu, wymiany własnych doświadczeń oraz szukania nowych inspiracji przy filiżance dobrej kawy.

Więcej informacji na stronie www.hrnaszpilkach.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY