Grupa LUX MED z ofertą Ubezpieczenia Szpitalnego Pełna Opieka

Ubezpieczenia LuxMed
Ubezpieczenia LuxMed, fot. materiały prasowe
LUX MED Ubezpieczenia, spółka z Grupy LUX MED, wprowadziła własną ofertę opieki szpitalnej, która jest odpowiedzią na potrzeby klientów i na wyzwania, z jakimi obecnie mierzy się system ochrony zdrowia. Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED Pełna Opieka to produkt bazujący głównie na infrastrukturze szpitalnej Grupy. Szczególną rolę odgrywa w nim koordynator opieki szpitalnej, który wspiera i prowadzi pacjenta od momentu zgłoszenia przez cały proces leczenia.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 7/2022 (82)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED Pełna Opieka to pierwsza na rynku polisa all risk. Obejmuje całość leczenia: od diagnostyki szpitalnej, przez zabiegi planowe, pomoc w nagłych przypadkach, aż po rehabilitację poszpitalną i przegląd zdrowia. To realna pomoc medyczna wtedy, gdy pacjent tego najbardziej potrzebuje.

– Stworzyliśmy własną ofertę opieki szpitalnej. Ofertę, która jest odpowiedzią na wyzwania, z jakimi obecnie mierzy się system, ale przede wszystkim dba o dobro pacjenta. Obecnie leczenie ambulatoryjne jest już dość dobrze zagospodarowane przez różnego rodzaju abonamenty i ubezpieczenia. Natomiast brakowało na rynku kompleksowej opieki dotyczącej hospitalizacji. Tak powstało Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED Pełna Opieka, produkt bazujący głównie na naszej własnej infrastrukturze szpitalnej – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Do Grupy LUX MED należy 14 szpitali. Firma planuje dalszy rozwój w tym zakresie. Współpracuje także ze starannie dobranymi szpitalami partnerskimi, aby zapewnić pacjentom jeszcze lepszy dostęp do specjalistycznego leczenia.

– Nasze ubezpieczenie charakteryzują proste i jasne zasady. Zrezygnowaliśmy z listy wykonywanych procedur na rzecz listy wykluczeń. Możemy więc zadbać o zdrowie pacjenta kompleksowo. Dużą wartością naszego produktu jest koordynacja opieki, co oznacza, że od pierwszego kontaktu z nami i zgłoszenia roszczenia ubezpieczeniowego zajmujemy się pacjentem i prowadzimy go przez wszystkie procedury. Dbamy o całą resztę, gdy pacjent skupia się na powrocie do zdrowia – wyjaśnia Sławomir Łopalewski, dyrektor zarządzający spółki LUX MED Ubezpieczenia.

LUX MED oferuje najwyższej jakości opiekę pod okiem uznanych specjalistów, szeroki zakres zabiegów, komfort i bezpieczeństwo. Zapewnia pomoc w zakresie hospitalizacji pilnej oraz planowej.

– Jesteśmy dumni nie tylko z tego produktu, ale też z miejsca, w którym znajduje się LUX MED po 30 latach działalności na polskim rynku – dodaje Anna Rulkiewicz.

Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED Pełna Opieka zapewnia wsparcie koordynatora opieki szpitalnej. To osoba, która poprowadzi pacjenta przez wszystkie etapy leczenia.

– Nasz koordynator opieki szpitalnej zorganizuje dla pacjenta proces leczenia i pobyt w szpitalu. Przedstawi propozycję leczenia, pomoże w formalnościach, a w razie potrzeby zapewni transport medyczny – podkreśla Bartosz Kapczyński, członek zarządu ds. sprzedaży i obsługi klienta w Grupie LUX MED. – Co więcej, jeśli w ciągu dwóch lat korzystania z ubezpieczenia szpitalnego pacjent nie będzie leczony szpitalnie, LUX MED zaoferuje mu kompleksowy przegląd zdrowia. Obejmie on badania przeprowadzone w szpitalu, raport podsumowujący stan zdrowia i zalecenia na przyszłość – podsumowuje.

Więcej informacji na www.opiekaszpitalna.luxmed.pl

My Company Polska wydanie 7/2022 (82)

Więcej możesz przeczytać w 7/2022 (82) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X