Grudniowy numer My Company Polska. Już w kioskach!

Grudniowy numer My Company Polska. Już w kioskach!
28 listopada w punktach sprzedaży oraz na stronie www.mycompanypolska.pl ukazał się nowy, grudniowy numer miesięcznika My Company Polska!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tematem przewodnim nowego numeru My Company Polska są różne pomysły biznesowe oparte na... smogu. Przeprowadziliśmy wywiad z Wiktorem Warchałowskim, twórcą Airly. Przedstawimy także inne, ciekawe koncepty młodych polskich przedsiębiorców, których celem jest pomoc ludziom, firmom i samorządom w walce z zanieczyszczeniem powietrza.

W grudniowym numerze opisujemy także nietypowe biznesy tworzone przez Polaków. To m.in. aplikacja Helping Hand pomagająca osobom uzależnionym, Kosynier - czyli pierwszy polski e-rower czy Kawiarenka Snu z Wrocławia.

W dziale strategie opiszemy firmy, które zarabiają na psach i kotach, a także polskie przedsiębiorstwa rozwijające się dzięki współpracy z sieciami handlowymi - zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi.

W tym numerze kontynuujemy nasze cykle - Akademia Przedsiębiorczości i Skuteczny Biznes w Handlu. Przygotowaliśmy także pokaźny zestaw artykułów dla prowadzących firmy. Wśród najbardziej interesujących tematów można wymienić m.in. problem nadgodzin (i jak ich unikać), chatboty w praktycznym zastosowaniu czy inwestycje w obligacje. Poruszamy także temat pracy mobilnej i nowych zasad finansowania flot pojazdów.

Ważnym punktem nowego numeru jest Raport PPK - w którym opisujemy proces wdrażania programu u największego prywatnego pracodawcy w Polsce - Jeronimo Martins (właściciela sklepów Biedronka) i udzielamy praktycznych porad, co właściciele firm zatrudniający od 50 do 249 pracowników powinni zrobić, by dobrze przygotować się do styczniowego wdrożenia PPK.

Jak co numer, swoje felietony i analizy przygotowali: Grzegorz Sadowski, Piotr Kuczyński, Tomasz Świderek i Igor Zalewski.

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

 

  

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY