Glovo przewiezie meble? Rusza współpraca z marką Homla

Glovo
Glovo, fot. mat. prasowe
Glovo i Homla nawiązały partnerstwo, dzięki któremu produkty marki dostępne będą w formie dostawy do domu. W aplikacji na początek dostępnych będzie około 450 dodatków do domu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Homla to polska marka wyposażenia wnętrz, w której ofercie klienci znajdą produkty do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki oraz tysiące dekoracji i prezentów. Z kolei Glovo jest jedną z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów wprost do domu czy miejsca pracy. Pośredniczy w dostawach między sklepami i restauracjami oraz ich klientami.

–  Coraz więcej konsumentów dostrzega potencjał w Glovo jako aplikacji multi-category, czyli oferującej znacznie więcej produktów niż jedzenie i zakupy spożywcze. Nasi użytkownicy cały czas szukają nowych kategorii i artykułów, z których mogliby skorzystać, aby łatwo i szybko zaspokoić swoje potrzeby. Cieszymy się, że razem z Homla będziemy mogli wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i rozszerzyć naszą ofertę o kategorię wyposażenia wnętrz. Chcemy wspólnie być jak najbliżej naszych konsumentów i docierać do jak największej liczby mieszkańców miast w Polsce – podkreśla Beata Wronowska, partner Business Leader Q-Commerce w Glovo Polska.

Początkowo Homla w Glovo dostępna będzie w Warszawie oraz Jankach. Jednak obie firmy wspólnie  pracują nad rozszerzeniem współpracy o kolejne miasta.

Homla poszuka okazji do rozwoju

– Homla to wyjątkowy design, który sprawia, że życie naszych klientów staje się prostsze i wygodniejsze. Jestem przekonana, że dzięki Glovo, to właśnie wspomniana prostota i wygoda będą jeszcze bardziej wyczuwalne i doceniane. Razem z Glovo tworzymy ofertę odpowiadającą na zupełnie nowe potrzeby naszych klientów. Ekspresowe dostawy wyposażenia wnętrz do domu to świeży trend i jestem przekonana, że skorzysta z niego wiele osób, np. jako możliwość zakupu ciekawego prezentu w ostatniej chwili, gdy zabraknie już czasu na naszą dostawę w 24 godziny – podkreśla Katarzyna Kierach, dyrektor marketingu w Homla. 

Chociaż Homla to pierwsza firma z branży home&decor dostępna w Glovo w Polsce, to firma ma już doświadczenie w tym sektorze w innych krajach. Na pozostałych rynkach Glovo współpracuje m.in. z English Home czy Flying Tiger Copenhagen. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X