Forum Leasingu 2018

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe
14–15 marca w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się I edycja Forum Leasingu. Wydarzenie dotyczące najważniejszych trendów i rozwiązań w branży leasingowej skierowane jest do polskich i zagranicznych firm. Partnerami strategicznymi forum są Europejsk

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

14–15 marca w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się I edycja Forum Leasingu. Wydarzenie dotyczące najważniejszych trendów i rozwiązań w branży leasingowej skierowane jest do polskich i zagranicznych firm. Partnerami strategicznymi forum są Europejski Fundusz Leasingowy oraz Dekra, a partnerami głównymi m.in. ING Lease, Millennium Leasing, Tesla czy PwC.

Głównymi tematami tegorocznej edycji wydarzenia będą ekologia, elektromobilność oraz carsharing. W trakcie dwudniowej konferencji odbędą się liczne debaty oraz prezentacje z udziałem ekspertów i zaproszonych gości specjalnych.

W programie forum nie zabraknie również innowacyjnych rozwiązań IT dla leasingu wspierających procesy operacyjne i fleet management. Uczestnicy będą mogli także dowiedzieć się o ryzyku w transakcjach leasingowych, narzędziach wspierających weryfikację kontrahentów i zabezpieczeń.

Forum Leasingu 2018 będzie okazją do zaprezentowania oferty produktowej dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu długo- i krótkoterminowego oraz przedstawienia możliwości uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach dzięki dopłatom z Unii Europejskiej.

Konferencję zakończy panel poświęcony wpływowi dyrektyw Unii Europejskiej na obowiązujące przepisy prawne.

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni goście specjalni oraz przedstawiciele firm z branży nie tylko leasingowej, ale również informatycznej, fintech i motoryzacyjnej z Polski i Europy, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

– Wiemy, że obecnie na rynku leasingu brakuje takiego wydarzenia i dlatego szczególny nacisk kładziemy na aspekt merytoryczny forum. Chcemy, aby uczestnicy poznali obecne trendy i kierunek rozwoju rynku leasingu w najbliższych latach, a także usłyszeli o nowych możliwościach i innowacyjnych usługach, o które mogą rozszerzyć swoją ofertę produktową – mówi Marta Mróz-Sipiora z firmy Business Advisors, organizatora Forum Leasingu.

Szczegółowe informacje na stronie www.forumleasingu.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY