Fintechy w natarciu? "Polska jest nowoczesnym krajem, jeśli chodzi o dojrzałość bankowości cyfrowej"

startup, fintech Fot. Pixabay.com
W badaniu Deloitte Raport Digital Banking Maturity 2018, Polska znalazła się w pierwszej piątce krajów określonych mianem „Cyfrowych liderów”. - To daje spore nadzieje na sukces. Największym wyzwaniem, przed jakim stoją fintechy jest rozwój, bo czasy mamy przecież specyficzne - mówi Krzysztof Raczyński, CEO Digital Fingerprints.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Rozwiązanie oferowane przez Digital Fingerprints zapewnia ochronę zasobów i kont internautów - umożliwiają to mechanizmy oparte o biometrię behawioralną. W tym roku firma założyła sobie dwa podstawowe cele. Pierwszym jest rozwój badań nad rozwiązaniem dla urządzeń mobilnych, ponieważ - jak przekonują przedstawiciele Digital Fingerprints - korzystanie z różnego rodzaju aplikacji mobilnych jest już codziennością.

Drugim celem jest rozszerzenie tych mechanizmów na nowe gałęzie gospodarki. Startup nie wyklucza również ekspansji zagranicznej.

Zaczęliśmy zaawansowane rozmowy i pierwsze projekty dotyczące zastosowania naszych rozwiązań w administracji publicznej - zdradza Krzysztof Raczyński

Cały wywiad z przedsiębiorcą już wkrótce ukaże się na łamach mycompanypolska.pl. W kolejnym numerze "My Company Polska" znajdziecie ranking 10 polskich fintechów, na które warto zwrócić uwagę.

TOP 10 - najlepsze polskie medtechy

Zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem 10 najbardziej obiecujących polskich medtechów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY