EKF : Gotowi na wyzwania

EKF : Gotowi na wyzwania
92
IX Europejski Kongres Finansowy odbędzie się 3-5 czerwca 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Czy wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego kryzysu gospodarczego? Czy jesteśmy gotowi na nieuchronne spowolnienie gospodarcze? Między innymi na te pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy IX Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbędzie się 3-5 czerwca 2019 r.w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie.

Podobniejak w latach poprzednich, uczestnicy dyskutować będą o tym co istotne, aby przyszłość finansów, a więc i gospodarki była stabilna, nowoczesna i sprawiedliwa. Tematami tegorocznego kongresu będą m.in. Brexit i napięcia w globalnej gospodarce, wzrost wiarygodności i zaufania na rynkach finansowych,  makroekonomiczne wyzwania i prognozy dla polskiej gospodarki, rynek nieruchomości - potencjał inwestycyjny i mechanizmy finansowania

Gościem specjalnym IX EKF będzie Nouriel Roubini, profesor Stern School of Business, New York University, autorytet w dziedzinie makroekonomii, który wsławił się m.in. przewidując nadejście kryzysu finansowego z 2008 roku. Profesor Nouriel Roubini wygłosi wykład inauguracyjny Kongresu.

Więcej: www.efcongress.com

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ