Capital & Private Equity Conference. Wirtualne spotkanie sektora inwestycyjnego

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
25 czerwca odbędzię się pierwsza, zupełnie wirtualna, konferencja Capital & Private Equity Conference na region CEE. To spotkanie menadżerów firm z sektora private equity i venture capital.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać inwestorów, managerów funduszy inwestycyjnych, przedstawicieli firm i przedsiębiorstw a także inwestorów indywidualnych z całego świata. Nie wychodząc z domu!

Główną przemowę przygotuje Tim Draper, założyciel Draper Associates. W swoim życiu inwestował w takie projekty, jak Baidu, Skype czy Tesla. Dzięki doświadczeniom ma szerokie spojrzenie na okazje inwestycyjne. W ostatnim czasie połączył siły z polską firmą OTB Ventures, by wzmocnić swoją obecność w regionie CEE. Jak tłumacyz, Polska jest teraz gotowa na inwestycje i już teraz nadchodzi złoty wiek dla rejonu Europy Centralnej i Wschodniej.

O tym, jak inwestowować w naszym regionie oraz możliwościach, które się z tym wiążą, powiedzą eksperci podczas Capital & Private Equity Conference. Dostęp do spotkania będzie mobilny, bez konieczności przybycia na miejsce. Oprócz wysłuchania prelekcji uczestnicy będą mogli również zadawać pytania i komentować na żywo za pomocą czatu.

Organizatorzy przygotowali także specjalne zamknięte pokoje dla maksymalnie 10 osób, w których można obawiać konkretne zagadnienia. Można także umówić się na spotkanie "1 na 1". 

Wśród prelegentów pojawią się: Fabian Wasmus, partner w Vitruvian Partners, Emilia Mamajova, Founding Partner w Espira Investments, Pekka Maki, Managing Partner w funduszu 3TS Capital Partners czy Martin Chocholacek, VP w Enterprise Investors.

Zarejestruj się w tym miejscu

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ