BMWi8 dostępne w ofercie wynajmu na minuty

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Do floty firmy Panek CarSharing dołączyło właśnie sportowe BMWi8, które - jak przekonują właściciele przedsiębiorstwa - stało się najdroższym samochodem w CarSharingu na świecie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Panek CarSharing oferuje wynajem pojazdów na minuty w kilku kategoriach. Do tych podstawowych dołączyła grupa Extreme, którą tworzy na razie jeden samochód. Jest nim futurystyczne BMWi8.

Osiągi supersamochodu robią wrażenie. Auto dysponuje hybrydowym układem napędowym o łącznej mocy 362 KM, dzięki czemu do "setki" rozpędzimy się w 4,5 sek. Średnia emisja dwutlenku węgla wynosi zaledwie 49g/km, a zużycie paliwa oscyluje w granicy 2 l/100 km. Na samym silniku elektrycznym można przejechać do 37 kilometrów z maksymalną prędkością 120 km/h.

Warunki wynajmu

Możliwość wynajmu BMW i8 z pewnością skusi nowych klientów, ale nie jest to takie proste. Przede wszystkim trzeba mieć aktywne konto w Panek CarSharing oraz historię wynajmów na minimum 2000 złotych. Koszt wynajęcia BMW i8 to 4,99 zł/km i 3,99 zł/min liczone łącznie. Cena postoju ustanowiona na wypadek, gdyby ktoś chciał dłużej w samochodzie posiedzieć to 1,99 zł za minutę. Parkowanie w miejskiej strefie płatnego parkowania oraz paliwo zawarte jest w cenie wynajmu. BMW i8 można otworzyć i zamknąć za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie. Samochód posiada ponadto systemy monitoringu informujące biuro obsługi carsharingu o używaniu auta w niewłaściwy sposób. Zamontowane pod i8 oświetlenie podczas postoju po zmierzchu świeci na niebiesko.

Panek CarSharing - działający na rynku od ponad trzech lat - mocno ucierpiał z powodu pandemii koronawirusa. Mimo to firma rozszerza działalność o kolejne miasta, a do floty dołączają nowe samochody. Już wcześniej mogliśmy wypożyczyć nie tylko popularne modele (Nissan Leaf, Toyota Yaris Hybrid czy Fiat 500), ale również bardziej unikatowe egzemplarze na czele z Polonezem, Fiatem 126p i Syreną. W swojej ofercie Panek CarSharing ma obecnie ponad 2300 samochodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY