Black Friday w My Company Polska. Dajemy PR za darmo!

Black Friday
Black Friday
Już jutro - 25 listopada - ukochany dzień łowców promocji! W "My Company Polska" również nie możemy się doczekać Black Friday, dlatego przygotowaliśmy specjalną okazję - drogi PR-owcu, przyślij nam propozycję wywiadu/komentarza eksperckiego/materiału prasowego, a my na pewno zainteresujemy się tematem!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Nasi dziennikarze codziennie otrzymują niezliczoną liczbę informacji prasowych. Nie sposób zająć się każdą z nich (przepraszamy wszystkich PR-owców, którym zdarza się nam nie odpisywać!), zwłaszcza, że niektóre są, hmmm, dosyć osobliwe.

W Black Friday będzie jednak inaczej! Obiecujemy zainteresować się każdą propozycją przysłaną do naszej redakcji (w formie osobnych artykułów na łamach naszego serwisu www), a podsumowanie akcji opublikujemy również w papierowym wydaniu "My Company Polska!". Napiszemy, czego się dowiedzieliśmy, co nas zaskoczyło, a o czym jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć.

Jak znaleźć się na naszych łamach? Zasad nie jest zbyt wiele:

1. Przyślij swoją propozycję na adres [email protected], w piątek 25 listopada 2022 roku, w godz. 12-16.

2. Do maila dołącz hashtag: #BlackFridaywMCP

3. Oczywiście propozycja nie może naruszać dóbr osobistych, być obraźliwa, ani niezgodna z prawem. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy, jeśli propozycja będzie naruszać zasady współżycia społecznego.

I to wszystko! Już nie możemy się doczekać waszych maili! :-)

ZOBACZ RÓWNIEŻ