ABSL Summit - The New Next

ABSL Summit -  The New Next
79
ABSL Summit - The New Next

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bill Clinton, 42. Prezydent Stanów Zjednoczonych, będzie gościem specjalnym dziesiątej, jubileuszowej konferencji ABSL Summit. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 12-13 czerwca 2019 r.

Konferencja ABSL to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, gromadzące co roku ponad tysiąc uczestników – globalnych liderów biznesu, przedstawicieli lokalnej i centralnej władzy oraz administracji europejskiej, ekspertów, naukowców i najbardziej opiniotwórcze media. Od 2010 r. stanowi wyjątkową platformę dyskusji, analiz i prognoz dotyczących trendów i wyzwań dla biznesu w zmieniającym się świecie.

Dwudniowa konferencja to kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych, inspirujących prezentacji i debat, podczas których paneliści omawiać będą globalne trendy oraz wskazywać na najważniejsze wyzwania dla biznesu w zmieniającym się świecie. Poprzez sesje warsztatowe z lokalnymi i globalnymi liderami, prezentacje, wnikliwe raporty i analizy ekspertów, definiowane są możliwości przyszłego wzrostu oraz wyzwania związane z budowaniem konkurencyjnej gospodarki i atrakcyjnego otoczenia biznesowego dla nowych inwestycji w Centralnej Europie oraz w Polsce.

Punktem kulminacyjnym każdej edycji wydarzenia jest rozmowa z gościem specjalnym, inspirującą i prowokująca do myślenia osoba o międzynarodowym uznaniu. Wśród gości ubiegłych znalazły się takie osoby jak Madeleine Albright, Tony Blair, Condoleezza Rice, David Cameron, Lech Wałęsa, Jan Krzysztof Bielecki, Jerzy Buzek i Mateusz Morawiecki. Liczne tematy poruszane podczas konferencji dotyczą między innymi takich zagadnień, jak przyszłość edukacji, kwalifikacje oraz zarządzanie talentami; przyszłość pracy i zatrudnienia; nowe technologie oraz automatyzacja i cyfryzacja procesów; cyberbezpieczeństwo; najważniejsze zmiany legislacyjne czy modele biznesowe oraz inwestycje.

Więcej informacji o konferencji oraz aktualna agenda znajdują się na stronie ABSLsummit.com

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ