18 marca poznamy najlepsze firmy województwa lubuskiego

18 marca poznamy najlepsze firmy województwa lubuskiego
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w ramach programu Dobra Firma uhonoruje najbardziej innowacyjne i najszybciej rozwijające się firmy województwa lubuskiego.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Program Dobra Firma jest autorskim projektem ZPP, którego pierwsza edycja odbyła się w 2020 roku. Celem programu jest nagradzanie najlepszych przedsiębiorstw działających w Polsce, które wyróżniają się innowacyjnością, tempem rozwoju i kulturą organizacji. Wręczanie nagród odbywa się w kilku kategoriach i obejmuje zarówno firmy małe jak i średnie oraz duże. 

W ramach dwustopniowego procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku analizują kilkuletnie wyniki finansowe firm z poszczególnych regionów, które dostarcza wywiadownia Info Veriti. Dodatkowo przy ocenie brane są pod uwagę profile działalności, potencjał innowacyjny - liczba rejestrowanych patentów, szybkość rozwoju oraz reputacja. Z szerokiej listy po analizie danych zespół ekspertów wybiera grupę laureatów -  najprężniej działających przedsiębiorstw, z których finalnie zostają wybrani zwycięzcy. Statuetki wręczane są w 4 kategoriach: najlepsi inwestorzy, innowatorzy, najbardziej efektywne firmy i najlepsi pracodawcy. W 2020 roku w 8 regionach na listę wyróżnionych trafiło 401 firm, a nagrody i statuetki odebrało 61 zwycięzców. 

- W gronie członków naszego Związku mamy zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa. Te ostatnie działają często trochę na uboczu i nie są szeroko rozpoznawalne. Celem naszego programu Dobra Firma jest znajdowanie i nagłaśnianie sukcesów firm, które tworzą innowacyjne produkty znajdujące nabywców nie tylko w Polsce, firm, które poprzez swój rozwój, upór i konsekwencję działania właścicieli i menedżerów zapewniają miejsca pracy i dobrobyt lokalnym społecznościom - mówi Ewa Czerwińska, dyrektor ds. relacji ZPP.

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ